היישום אינו מחובר לאינטרנט

המדריך למפרסם

מדוע כדאי לפרסם ב-Ubank?

ישבת חודשים ועמלת על כתיבת מחקר או כתבת עבודה אקדמית תיאורטית מרתקת - באמצעות Ubank תוכל לחלוק את עבודותיך עם שאר העולם, וגם להרוויח מזה.

כשאתה מפרסם ב-Ubank אתה נהנה ממוניטין האתר ומהיתרונות שאנו מקנים לכל המפרסמים.

 • תמלוגים: כמפרסם באתר תהיה זכאי ל-50% מהתקבול שיתקבל מארבע המכירות הראשונות. בנוסף יתווסף לחשבונך בונוס של 40 שקלים מיד עם פרסום העבודה הראשונה באתר.

 • תפעול שיווק ופרסום: אנו משקיעים ממון רב בעדכון האתר, בפרסומו באינטרנט, ובבדיקת העבודות הנשלחות אלינו. כתוצאה מכך, מאות גולשים מגיעים לאתר מדי יום בחיפוש אחר מידע אקדמי איכותי, וכך עבודותיך יזכו לחשיפה מירבית.

 • מצויינות: כשאתה מפרסם עבודה ב-Ubank אתה מצרף את עבודתך לאתר העבודות המוביל והגדול בישראל. אנו פועלים מאז 1997, וברשותנו מאגר העבודות הגדול בישראל כ-7000 עבודות.

 • שמירה על קניינך: Ubank שומר על זכויות היוצרים שלך. ב-Ubank, הגישה לתוכן העבודה ניתנת רק לרוכש העבודה. אנו לא מציגים את תוכן העבודה שלך לכל הגולשים. העבודה שרכשת אינה נחלת הכלל והיא מוצגת לקריאה ולהורדה רק לרוכש העבודה ורק לאחר ששילם עליה.

מהו סוג המאמרים שמתפרסמים ב-Ubank?

Ubank מפרסם עבודות מחקר, סמינריונים, פרו-סמינריונים וכל עבודה אקדמית אחרת, שמטרתם לסייע לאוכלוסיית הסטודנטים ולעניין בעלי תפקידים שונים. מאגר המידע של Ubank כולל תחומים רבים כגון אמנות, גיאוגרפיה, היסטוריה, מזרחנות, תקשורת, כלכלה, מנהל עסקים, פסיכולוגיה ועוד.

עם לקוחות האתר נמנים סטודנטים רבים, אנשי אקדמיה, חוקרי שוק, חברות מסחריות ואנשים המעונינים להרחיב את ידיעותיהם.

האם זה חוקי לפרסם ב-Ubank?

ודאי! אם אתה בעל זכויות היוצרים של העבודה על פי דין, תוכל למוכרה ולקבל עבורה תגמול כשתימכר.

מהו למעשה חוק זכויות היוצרים?

חוק זכויות היוצרים, התרע"א 1911, קובע כי כדי להגן על זכות יוצרים של יצירה, עליה להיות מקורית ולכלול בתוכה מידה כלשהי של יצירתיות. למעשה: היצירה, אסור שתהיה מועתקת וחשוב כי הושקעו בה משאבים אנושיים כלשהם. דרגת היצירתיות הנדרשת היא מינימלית ואין הכוונה לבחינת איכות היצירה.

זכות היוצרים היא הזכות הבלעדית להעתיק, לפרסם, להשכיר ולהשתמש ביצירה או להרשות כל אחת מפעולות אלה.

ברוב המקרים, אתם יודעים אם זכויות היוצרים הן שלכם, אולם במקרה בו מתעוררת שאלה

בדבר זכויות יוצרים, רצוי להיוועץ בעו"ד לפני שליחת המאמר.

מה עם הכסף? כיצד ומתי אקבל את התקבולים?

ככותב ב-Ubank, תהיה זכאי ל-50% מהתקבול שיתקבל מארבע המכירות הראשונות של עבודתך (בכפוף לתנאי החוזה). את התשלום תקבל ב-PayPal. בנוסף, תוכל תמיד לבדוק, 24 שעות ביממה, באופן מקוון, את חשבונך ב-Ubank, וכך תוכל לדעת מתי ואיזו עבודה נרכשה, כמה פעמים, כמה הרווחת, ועוד. חשוב לזכור: ככל שתפרסם יותר עבודות - כך גדלה הסבירות שיותר גולשים יקנו את עבודותיך, וגדל גם הסיכוי להרוויח.

שלחתי מאמר - מתי אקבל את התמורה עבורו?

מבדיקה סטטיסטית שערכנו, עולה כי במהלך השנה האחרונה נמכרו יותר מ-70% מהמאמרים שפורסמו ב-Ubank ומעל 50% מהם נמכרו בתוך ארבעה חודשים(!).

כדי שלא תאלץ לעמוד במתח ארבעה חודשים, בנינו מערכת מקוונת בה תוכל לבדוק בכל עת את מצב החשבון העדכני שלך, וכן מתי וכמה פעמים רכשו את מאמריך.

זכור: לכל מאמר שכתבת יש דורש. Ubank מאפשר לך להשתמש בפלטפורמה שלו ככלי להגיע לקהל המעוניינים. לכן נצל את האפשרות הזאת ושלח את עבודתך עכשיו.

מה עליי לעשות כדי להירשם כמפרסם ב-Ubank?

כדי להירשם כמפרסם חדש, עליך להיכנס למדור "מפרסם חדש", לבחור שם משתמש וסיסמא, למלא את טופס הפרטים האישיים ולהסכים לחוזה המפרסם. מעתה והלאה אתה רשאי לשלוח את עבודותיך לאתר ללא הגבלה.

מדוע צריך להירשם כדי לפרסם ב-Ubank?

פרטי המפרסם משמשים אותנו למטרות הבאות:

 1. עלינו לדעת את פרטיך האישים כאשר אנו שולחים תמלוגים ממכירת המאמרים.

  תנאי תשלום: כל מפרסם שיתרת חשבונו מעל 50 שקלים יכול לבקש, בכל עת, את משיכת התקבולים לחשבון הפיפאל שלו. התשלום יועבר אליך ב 21 יום הראשונים של החודש העוקב. לדוגמא: אם ביצעת משיכה ב 14 במרץ, התשלום ישולם לך עד ה 21 לאפריל (החודש העוקב).

  את פרוט התשלומים שנשלחו אליך תוכל למצוא במדור מצב חשבון.

 2. כאישור לשימוש בזכויות היוצרים - כדי שנפעל בדיוק עפ"י חוק זכויות היוצרים, אנו זקוקים לאישורך למכירה ולשימוש שייעשה בעבודתך.

 3. כדי להקל על הגולש בהחלטתו אם לקנות את העבודה, אנו ממליצים לתת רקע קצר אודותיך - כך יידע הגולש מי עומד מאחורי היצירה. כמובן שאין חובה לכתוב רקע זה, אך אם החלטת להוציא לאור את יצירתך, אנו ממליצים שתספר קצת על עצמך, על פי אילו סטנדרטים אתה כותב ועוד (ככל העולה על רוחך).

לתשומת לבך, אין לכתוב כאן פרטים על העבודה או על הקורס, אלא רק פרטים על עצמך.

מה כתוב בחוזה?

החוזה מעגן את היחסים בין המפרסם לבין האתר. המפרסם מעניק לאתר רשיון בלעדי לפרסם ולמכור את הטקסטים שבבעלותו והאתר משלם לו תגמולים תמורת המכירות.

זהו בעצם תוכן החוזה בקצרה. על מנת שנוכל לפרסם את הטקסט באתר עליך לקרוא ולהסכים לכל התנאים הרשומים בו.

האם מותר לי למכור את העבודה לאתרים אחרים?

על פי חוזה הפרסום, המפרסם מעניק לאתר רשיון בלעדי למכירת המאמר האקדמי. הבלעדיות שאתה מעניק לUbank מסייעת לנו למכור חומר אקדמי איכותי ומקורי, ועוזרת לך לשמור על זכויות היוצרים שלך.

ב-Ubank, הגישה לתוכן העבודה ניתנת רק לרוכש העבודה. בניגוד למספר אתרים שצצו לאחרונה, אנו לא מציגים את תוכן העבודה שלך לכל הגולשים, וכן אנו מתחייבים שלא לעשות כל שימוש אחר בעבודה.

זכור! רק ב-Ubank העבודה שכתבת ושלחת אלינו אינה נחלת הכלל והיא מוצגת לקריאה ולהורדה רק לרוכש העבודה ורק לאחר ששילם עליה.

כיצד אפרסם את המאמר שכתבתי?

כל שעליך לעשות הוא להכין את המסמך לשליחה על פי ההוראות הבאות:

 • בדוק אם אין בעבודתך שגיאות כתיב ו \ או שגיאות הקלדה.
 • קרא שוב את המאמר, ערוך אותו, ודא שהוא "מושלם" מבחינתך ולא חסרים בו חלקים כמו תוכן עניינים, נספחים וכד'. אל תשכח - מישהו קונה וקורא אותו.
 • הכן תקציר למאמר המכיל תוכן עניינים, מטרת העבודה ופרטים נוספים, כדי שהרוכש הפוטנציאלי יקבל רקע אודות המאמר.
 • שמור את יצירת המופת בפורמט MS WordTM
 • שלח וחכה לתשלום.

כיצד יקבע מחיר המאמר?

המלץ לנו על מחיר לעבודה שאתה מפרסם.זכור כי ככל שמחיר המאמר נמוך יותר, כך ירכשו אותו יותר אנשים.

בכל אופן, חשוב לציין כי ל-Ubank שמורה הזכות להציע מחיר אחר לעבודה.

כמה זה עולה לי לפרסם?

הפרסום ב-Ubank אינו כרוך בתשלום כל שהוא.

כיצד ניתן להציע למכירה ב-Ubank מאגר מאמרים גדול?

אם אתה בעל מאגר מאמרים גדול, אנא פנה אלינו עם פרטים אודות התוכן, האופי, מספר המאמרים שברצונך לפרסם ופרטיך האישיים, ואנו ניצור עמך קשר בהקדם.

מפרסמים רק מצוינות!

במטרה לספק את התכנים הטובים ביותר, אנו מפרסמים רק את העבודות הטובות ביותר.

אם עבודתך נדחתה (ולא בשל בעיות טכניות), ייתכן שרמת הכתיבה, אופן המחקר או האמינות המדעית, אינם תואמים את הקריטריונים לפיהם אנו עובדים. במצב כזה, סיבת הדחייה תופיע לצד העבודה במדור "מצב בדיקה".

שלח עבודתך עכשיו!

חזרה לעמוד הבית