עבודות [1-9] מתוך 100 :: [עמוד 1 מתוך 12]
עבור לעמוד: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 :: עמוד הבא >>

תוצאות חיפוש "מודל פורטר":

עבודה מס' 60093 SHOPPING CART DISABLED
ניתוח אסטרטגי- המודלים של פורטר, 2001.
ענף הבניה מול ענף יצור מוצרים קפואים ומוצרי בשר.
1,941 מילים (כ-6 עמודים), 8 מקורות, 119.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
מטרת העבודה הנוכחית היא לנתח שני ענפים מבחינת הכוחות המתחרים על פי המודל של פורטר. הענפים שיבחרו הם ענף הבניה- מוצרי הבניה וכד' מול ענף מוצרים קפאים ומעדנים של חברות כמו זוגלובק, מעדני יחיעם וכד'.
המודל של פורטר מתייחס בין השאר ל- ספקים, לקוחות, מוצרים תחליפיים ומשלימים, סביבת הפעילות, מתחרים.

תוכן העניינים:
מבוא
ענף הבניה
2.1     סביבת הפעילות
2.2     מתחרים
2.3     ספקים
2.4     לקוחות
2.5     מוצרים
ענף המוצרים הקפואים (זוגלובק)
3.1     לקוחות
3.2     סוג המוצר
3.3     מגמות ותנודות בענף
3.4     מתחרים ענפיים ומתחרים פוטנציאליים
3.5     ספקים
סיכום
ביבליוגרפיה
 
עבודה מס' 50401 SHOPPING CART DISABLED
מודל חמשת הכוחות של פורטר, 2000.
הגדרת אסטרטגיה עסקית, סקירת המודלים של פורטר ותיאור של יישום המודל.
2,270 מילים (כ-7 עמודים), 4 מקורות, 141.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
בעבודה זו אנסה לבחון את טענתו של פורטר שחברות צריכות להתחרות באסטרטגיות כלליות, כמו כן אנסה להעריך את האסטרטגיות הכלליות של פורטר.
תחילה, אסביר ואתאר אסטרטגיות כלליות ואת הניסיון של החברה להשיג התאמה בין הסביבה בה היא פועלת, וכמו כן את הגדרת העסק שתקבע את הסביבה הרלוונטית לפעולות החברה.
אסטרטגיה בנויה ותלויה ביחס למרכיבים שונים : הסביבה, המשאבים, הערכים, ולכן לארגון גדול תהיה אסטרטגיה שונה מאשר לארגון קטן.
כמו כן אפרט ואסביר רמות שונות של אסטרטגיה, על מנת שארגון יוכל לשרוד ולהתאים את עצמו לשוק המתפתח טכנולוגית ושיווקית.
אמשיך ואפרט את חמשת הכוחות התחרותיים של פורטר ואת האסטרטגיות הכלליות של פורטר. כמו כן, אתאר את מימוש ויישום האסטרטגיות בתוך הארגון דרך האסטרטגיה עצמה - מבנים - תהליכים - תגמולים ואנשים.
אנסה להסביר את מורכבות קבלת ההחלטות בתוך הארגון ואביא מודל לקבלת החלטות רציונאליות אם כל היתרונות והחסרונות שבכך.

תוכן העניינים:
מבוא
פרק א'-אסטרטגיה
פרק ב'-חמשת הכוחות התחרותיים של פורטר
פרק ג'-פיתוח ויישום האסטרטגיות בתוך הארגון
פרק ד'-המודל הטהור הרציונאלי
סיכום
ביבליוגרפיה
 
עבודה מס' 66816 SHOPPING CART DISABLED
ענף הפלסטיקה והגומי בישראל - ניתוח לפי מודל חמשת הכוחות של פורטר, 2006.
תיאור ענף הפלסטיקה והגומי בישראל וניתוח המצב לפי מודל חמשת הכוחות של פורטר: איום שחקן חדש, כמו מיקוח של ספקים, כוח מיקוח של לקוחות, מוצרים תחליפיים ועוצמת התחרות בין המתחרים הקיימים בשוק הרלבנטי.
2,738 מילים (כ-8.5 עמודים), 5 מקורות, 120.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
בענף הפלסטיקה והגומי בישראל פועלים היום כחמש מאות יצרני מוצרי פלסטיקה וגומי וכמאה חמישים מעבדים של מוצרי המשך העשויים חומרי פלסטיקה וגומי. כמו כן, קיימים גם משתמשים רבים ומגוונים בשירותי ענף זה ,כגון  תעשיות החשמל, האלקטרוניקה, הרפואה ועוד, אשר משלבים חלקי פלסטיקה במוצריהם. מכאן, ההיקף התעשייתי של הענף מנותב למגוון רחב של תעשיות בישראל.

קצב צמיחתו של הענף הינו מהגבוהים במשק הישראלי: מחזור המכירות של תעשיית הפלסטיקה והגומי הישראלית בשנת 2002 היה כ-3.2 מיליארד דולר, ומהם היווה ייצוא הענף כ-1.5 מיליארד דולר. למעלה מחמישים אחוז ממפעלי הענף עוסקים בייצוא - בין אם ייצוא ישיר ובין אם ייצוא עקיף. כ-5% אחוז ממפעלי הענף המייצאים (מדובר לערך בעשרים וחמישה מפעלים) פועלים מחוץ לישראל בצורה עצמאית, במתכונות של חברות רב-לאומיות, ומחזיקים אתרי ייצור, מרכזי שיווק ומשרדי לקוחות במגוון רחב של ארצות. לצד המפעלים היצרניים בענף הפלסטיקה והגומי בישראל פועלות כשלוש מאות חברות אשר עוסקות במתן שירותים לענף, משווקות את מוצריו או מייבאות עבורו מכונות, ציוד וחומרים. מדובר בקבוצה חשובה המהווה חלק בלתי נפרד מהענף ובזכות שירותיה מצליחים היצרנים להטמיע טכנולוגיות ייצור מהמתקדמות ביותר המסייעות להם להגיש ללקוחות בארץ  ובעולם מוצר איכותי מעוצב וחדשני.

מתוך העבודה:
המודל של פורטר מבוסס על ההנחה שהאסטרטגיה העסקית צריכה להתאים להזדמנויות והאיומים של הסביבה החיצונית. קרי, אסטרטגיה תחרותית צריכה להתבסס על הבנה של מבנה השוק והדרך בה הוא משתנה. פורטר זיהה חמישה כוחות תחרותיים המעצבים כל שוק: עוצמת התחרות של המתחרים הקיימים, איום הכניסה של מתחרים חדשים, איום שבמוצרים תחליפיים, כוח הלקוחות וכוח הספקים. כוחות אלה יקבעו את העוצמה של התחרות ומכאן את הרווחיות של השוק. המטרות של אסטרטגית הנהלת החברה צריכות לגרום לשינוי של הכוחות התחרותיים הללו במידה הגורמת לשיפור מיצובו של הארגון. במילים אחרות, המודל של פורטר תומך בניתוח של הכוחות המניעים את השוק. בהסתמך על המידע המתקבל מניתוח חמשת הכוחות ההנהלה יכולה לקבוע כיצד להשתמש במאפיינים של השוק הרלוונטי.
 
עבודה מס' 67191 SHOPPING CART DISABLED
מודל חמשת הכוחות של פורטר, 2008.
בחינת השאלה האם מודל חמשת הכוחות של פורטר עומד במבחן הזמן.
4,425 מילים (כ-13.5 עמודים), 10 מקורות, 274.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
מודל חמשת הכוחות התחרותיים של פורטר גורס שרווחיות הענף היא פונקציה של פעילות גומלין בין חמש כוחות: כוח המיקוח של הספקים, כוח המיקוח של הקונים, איום כניסה של מתחרים חדשים, איום של מוצרים תחליפים ועוצמת היריבות בין המתחרים הקיימים.
השיקול שהביא אותי לבחירת הנושא הוא חשיבות מודל זה המשמש לניתוח ענף שכן ממודל זה ניתן להסיק האם הענף הוא אטרקטיבי ומהם סיכויי הרווחיות בענף. ככל שהכוחות התחרותיים חזקים יותר כך סיכויי הרווחיות של חברות בענף נמוכים יותר ואטרקטיביות הענף נמוכה יותר. בהסתמך על המידע המתקבל מניתוח חמשת הכוחות ההנהלה יכולה לקבוע כיצד להשפיע על או להשתמש במאפיינים של השוק הרלוונטי. במסגרת חקר חמשת כוחות הענף, חברה רוכשת את התובנות הנדרשות כדי לקבוע את מידת האטרקטיביות של הענף מבחינת הסיכויים להשיג תשואות על או לפחות תשואות סבירות על ההון המושקע. באופן כללי, ככל שהכוחות התחרותיים חזקים יותר, כך סיכויי הרווחיות של החברות בענף נמוכים יותר. ענף לא אטרקטיבי מתאפיין במחסומי כניסה נמוכים, בספקים ובקונים בעלי עמדות מיקוח חזקות , באיומים חמורים מצד מוצרים תחליפים וביריבות חריפה בין המתחרים. מאפיינים אלה מקשים מאד על החברות בענף כדי להשיג תחרותיות אסטרטגית ולהרוויח תשואות מעל לממוצע. לחלופין, ענף אטרקטיבי מתאפיין במחסומי כניסה גבוהים, בספקים ובקונים בעלי עמדות מיקוח חלשות, במעט איומים מצד תחליפים וביריבות תחרותית מתונה יחסית.

השאלה המחקרית שברצוני לבחון בעבודה זו היא: האם מודל חמשת הכוחות של פורטר עומד במבחן הזמן?
במילים אחרות, אנסה לבחון האם מודל חמשת הכוחות של פורטר עדיין מעשי כיום, שכן מודל זה נוצר בשנות השמונים המוקדמות. תקופה זו אופיינה על ידי תחרות קשה, התפתחויות מחזוריות ומבנה שוק יציב יחסית ומכאן המטרות העיקריות של הארגון היו רווחיות והישרדות. בתקופה זו ההתפתחות של מירב השווקים הייתה יציבה למדי וניתנת לחיזוי בהשוואה לדינמיות של היום.
הרעיונות של פורטר הפכו יותר ויותר נושאים לביקורת תחת הרושם של התפתחות טכנולוגיות חדשות במהלך העשור האחרון. המבקרים ציינו שהתנאים הכלכליים השתנו ביסודם מאז.
בעבודה זו אנסה לענות על השאלה האם מודל חמשת הכוחות התחרותיים של פורטר רלוונטי גם היום.  

תוכן עניינים:
1. מבוא
1.1 נושא העבודה  
1.2 שאלת המחקר
2. נתונים כלליים על מייקל פורטר ומודל חמשת הכוחות
3. חמשת הכוחות התחרותיים של פורטר
3.1 כוח המיקוח של הספקים
3.2 כוח המיקוח של הקונים
3.3 איום כניסה של מתחרים חדשים
3.3.1 חסמי כניסה לשוק
3.4 איום של מוצרים תחליפים
3.5 עוצמת היריבות בין המתחרים (מתחרים ישירים)
4. השימוש במידע מניתוח חמשת הכוחות
4.1 ניתוח סטטיסטי
4.2 ניתוח דינמי
4.3 ניתוח של אפשרויות
5. שימוש במודיעין עסקי עבור המודל
6. הביקורת על המודל
7. מעבר לפורטר- הביקורת על הביקורת של המודל
7.1 שלושת הכוחות החדשים של דאונס (Downes)
7.2 ביקורת- האם מודל פורטר עדיין מעשי?
8. סיכום
9. רשימה ביבליוגרפית

מתוך העבודה:
ניתוח על פי חמשת הכוחות מאפשר לקבוע את האטרקטיביות של השוק. הוא מספק תובנות לגבי רווחיות. מכאן שהוא תומך החלטות לגבי כניסה או יציאה מהשוק ועל פלח השוק הרלוונטי. בנוסף, מודל זה יכול לשמש לשם השוואה של השפעת הכוחות הארגוניים על הארגון עצמו והשפעתם על המתחרים. למתחרים יכולות להיות מספר אפשרויות תגובה לשינויים בכוחות התחרותיים בהתאם למשאביהם ויכולותיהם השונות. זה יכול להשפיע על השוק כולו (Dagmar, 2001).
 
עבודה מס' 62014 SHOPPING CART DISABLED
המודל הסיעודי והמודל ההומניסטי, 2000.
הבהרת המודלים
3,039 מילים (כ-9.5 עמודים), 5 מקורות, 164.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
המודל הסיעודי - המודל הסיעודי האידיאולוגי הוא בראות האדם כאובייקט לטיפול מניפולציה ע"י מוסדות החברה ותקנותיו. כלומר, זכותו של הנזקק איננה נובעת מאישיותו, אלא מן החובה שהוטלה על גורמים אנונימיים. קיימת חובת הציות לחוקים ותקנות של החברה. האידיאל הנורמליזציה כאידיאל של איכות החיים מקובלים על מוסדות המטפלים על פי הגישה הזו רק במובן הצר ביותר כמו תנאים פיזיים (מגורים, מזון ולבוש) נחשבים בעיקר תוך התעלמות מן הפרט לממש את חלומותיו, על מנת להיות שבעי רצון.

מודל הומניסטי
תוכנית לימודים שמתבססת על מודל הומניסטי היא הנחת יסוד של האדם, שמה במרכז הטענה של הומניזם. אדם הוא רציונל אחראי על מעשיו, יש לו שליטה על התנהגותו. כל אדם בונה את הדרך שבה הוא רוצה להתנהג ולא לפי הנורמות החברתיות הכלליות. לכן אדם הוא תבונתי לפי המודל ההומניסטי. מדובר על חופש ועצמאות. המושגים חופש ועצמאות הם מאד חשובים, יש אנשים חופשיים ועצמאיים, אבל לא אוטונומים כי מערכת הסכמים נבנתה לפי נורמות חברתיות, ללא שותפות של כל החברים באותה תרבות. בגלל החברה קיימת מגבלות של הפרט. המודל ההומניסטי מתייחס לאדם בצורה שלמה.
 
עבודה מס' 69447 SHOPPING CART DISABLED
השוני בין מודל העלות לבין מודל השווי ההוגן לפי IFRS , 2010.
התייחסות ל- IAS 40 ולמיסים הנדחים, מכשירים פיננסים, הטבות לעובדים, מטבע פעילות ועוד.
5,460 מילים (כ-17 עמודים), 15 מקורות, 384.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
עבודה זו מתמקדת בכללי ה-IFRS הרלוונטיים, וכן ניתן התייחסות ליתרונות וחסרונות של מודל השווי ההוגן אל מול מודל העלות המקובל בתקינה הישראלית.
כמו כן אנו סוקרים את הנושא מנקודת מבטם של רואי החשבון המבקרים, היות ועליהם מוטלת האחריות לבדוק את נאותות הערכות השווי המתקבלות מהחברות, שכן לרואי החשבון המבקרים, יחד עם הנהלת הגוף המבוקר, צריכה להיות היכולת להסביר מאוחר יותר את תוצאות הדוחות הכספיים.

בעבודה זו עסקנו בבדיקת תפיסות שונות של החשבונאות:
א. הצגה לפי מודל העלות.
ב. הצגה לפי מודל שווי הוגן (IFRS).

בעבודה זו נבצע סקירה של השפעתו של IFRS על התקינה החשבונאית המקובלת בישראל. נתייחס לנקודות הבאות:
* אימוץ לראשונה
* קביעת מטבע פעילות
* תקן בין לאומי 40
* מסים נדחים
* מכשירים פיננסים
* הטבות לעובדים

בנוסף ערכנו וסקרנו מאמרים המתייחסים ליתרונות ולחסרונות של מודל השווי ההוגן מול מודל העלות. המאמרים שיוצגו בעבודה זו מתייחסים ל:
* נכסים בלתי מוחשים
* תשלום מבוסס מניות
* הצגת התחיבות
* שגיאות נפוצות

כמו כן אנו דנים באחריותו של רואה החשבון המבקר, גילוי הנדרש בדו"ח הדירקטוריון, השפעה על ההון העצמי וחלוקת הדיבידנד.

תוכן עניינים:
תקציר
מבוא
1. IFRS -צורת חשיבה חשבונאית אחרת
תקן חשבונאות ישראלי מספר 29-אימוץ תקני דיווח כספי בינלאומיים(IFRS)
קביעת מטבע הפעילות
תקן חשבונאות בינלאומי 40 (INVESTMENT PROPERTY)
מסים נדחיים
מכשירים פיננסיים
הטבות לעובדים
2. דעות שונות לגבי תפיסת שיטת העלות אל מול שיטת השווי ההוגן
הרלוונטיות של ערכיי הנכסים הבלתי מוחשיים המוצגים לפי שוויים ההוגן
אחריותו של רואה החשבון המבקר
תשלום מבוסס מניות
הצגת התחייבויות
השגיאה של ה- IFRS
3. גילוי הנדרש בדו"ח הדריקטוריון
4. ההשפעה על ההון העצמי
חלוקת דיבידנדים
סיכום
ביבליוגרפיה

מתוך העבודה:
בהמשך להצדקת הצגת ערכים חשבונאיים לפי שווי הוגן ובניגוד לדעתם של חוקרים {הולטסון ווואטס (2001)} אשר מצודדים לטובת גישת הצגת נכסים בכלל ונכסים בלתי מוחשיים בפרט לפי שיטת העלות ,ישנן הנחות אחרות המבוססות על מחקרים אשר מראות כי עלויות היסטוריות של נכסים לא מוחשים אשר נרכשו או אשר מפותחים בתוך הפירמה ולכן לא מקבלים ביטוי בדוחותיה של הפירמה כלומר ערכם שווה לאפס,אינן בהכרח משקפות את הערכים של אותם נכסים בלתי מוחשיים דבר אשר אף גורם להצגה לוקה בחסר של נכסיה והתחייבויותיה של הפירמה עבור קורא הדוחות.
 
עבודה מס' 66293 SHOPPING CART DISABLED
מודלים לחזוי פשיטות רגל- מודל אלטמן, 2007.
סקירה תיאורטית ומבחן אמפירי לשיטת ניתוח הרב משתנים לחיזוי פשיטת רגל.
5,111 מילים (כ-15.5 עמודים), 7 מקורות, 329.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
האירועים שקרו בחודשים האחרונים, דוגמת פשיטת הרגל של החברה הקבלנית חפציבה או פשיטת רגל של חברת המכרז של המדינה, הדגישו את חשיבות חיזוי פשיטות רגל. הפגיעה בציבור חלש יחסית, הנזק בכלכלי שנגרם, חוסר המודעות לקבלת בטחונות מהחברות מחזקים יותר את חשיבות חיזוי פשיטת רגל של חברה על מנת להיערך בהתאם. גם ההשפעה במישור הפיננסי, יכולת חיזוי פשיטת רגל תשפיע על חלקות מבנה ההון של הפירמה ורמת המינוף הפיננסי של החברה ומחיר ההון ישתנה בהתאם. אם ישנה האפשרות לנבא פשיטת רגל של חברה כבר לפני שנתיים אזי ישנה את האפשרות לעקוף ולהתמודד עם נקודת האל חזור של הכישלון העסקי וכך אנו יכולים להציל חברות ולתכנן תוכניות הבראה ורה ארגון מבעוד מועד.
  בעבודה זו אני  אסביר את המושג פשיטת רגל, ההשלכות של אירוע כזה ומי מושפע ביותר, וכן אני אסקור מבחינה תיאורטית כמה שיטות לחיזוי פשיטת רגל של פירמה ואערוך מבחן אמפירי לשיטת ניתוח הרב משתנים לחזוי פשיטת רגל, אנסה לבדוק מבחינה אמפירית האם יש קשר בין התוצאה בפועל לבין החזוי של מודל אלטמן.
לצורך המדגם לקחתי 28 חברות בורסאיות, 14 חברה שפשטה רגל לעומת 14 חברות יציבות. בחירת החברות נעשה תוך הקפדה על דמיון בין החברה היציבה לבין הכושלת מבחינת היקף הפעילות, הסיווג הענפי שלה, ותקופת הפעילות.

תוכן העניינים:
פרק א'
מבוא

פרק ב' - היבטים תיאורטיים
פשיטת רגל -הגדרה
טכניקה של ניתוח על פי יחסים
מודל BEAVER
מודל ALTMAN

פרק ד' היבטים אמפיריים
בחירת מטרת המדגם והמשתנים
תוצאות וניתוח

פרק ה' - סיכום
סיכום ומסקנות

נספחים
ביבליוגרפיה

הערת מערכת: בעבודה לא צויינו מראי מקום.

מתוך העבודה:
א.פשיטת רגל
פשיטת רגל הכוונה לחדלות פירעון, כלומר החברה לא יכולה לכסות את ההתחייבויות השוטפות באמצעות הפעילות השוטפת, או כאשר יש הפרש משמעותי בין מחיר השוק של נכסי החברה לבין סך ההתחייבויות שלה אשר גורם לכך שהחברה לא יכולה לכסות את חובותיה גם במקרה של מכירת נכסיה.
כפי שנאמר במבוא ישנה חשיבות רבה לחיזוי פשיטת רגל שזה נגזרת מגודל ואופי הציבור שיכול להיפגע :
 
עבודה מס' 67951 SHOPPING CART DISABLED
חברת given, 2008.
ניתוח ענפי של החברה כולל מודל פורטר וניתוח swot.
1,506 מילים (כ-4.5 עמודים), 0 מקורות, 164.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
חברת Given Imaging הוקמה בשנת 1998 ועוסקת בפיתוח ציוד עזר-רפואי. טכנולוגית החברה ששימשה בעבר למטרות צבאיות, מצאה דרכה למתן מענה לבעיות רפואיות בתהליך הפיתוח של מערכת הדמיה לאבחון מחלות במערכת העיכול, המכילה מצלמת וידאו זעירה בתוך גלולה. החברה הנה חלוצה בתחום ומהווה שחקן עיקרי אשר הצליח להשיג שליטה ברוב השווקים אליהם חדר.
החברה פועלת בשלושה מגזרים גיאוגרפיים עיקריים: אמריקה (ארה"ב, קנדה ואמריקה הלטינית), אירופה, מזרח תיכון ואפריקה, ומזרח אסיה. מכירות החברה בשנת 2007 בפילוח לפי מגזרים הנן: 66%, 24% ו-10% בהתאמה.
מאות מיליונים רבים ברחבי העולם סובלים בבעיות במערכת העיכול (כגון סרטן מעי הגס, הפרעות במעי הדק ומחלות הנובעות מתפקוד לקוי של הוושט) וקרוב למיליון איש מתים מדי שנה כתוצאה מכך.
90% ממקרי המוות יכולים להימנע ע"י סריקה מוקדמת, ואבחון הבעיה מבוסס במקרים רבים על מתן אפשרות לרופאים לצפות מקרוב בחלק הרלוונטי במערכת העיכול.
השיטות הנפוצות טרם השימוש בגלולה היו אנדוסקופיה (בדיקה רפואית באמצעות צינור ארוך וגמיש המוחדר לגוף ומאובזר באמצעי ראיה אופטיים) והדמיה רדיולוגית. שיטות אלו כרוכות בהסבת אי נוחות רבה לחולה לרבות החדרת צינור לגוף, והכנות מראש כגון צום וחוקן, ובנוסף זמן התאוששות ממושך.
בחירה בין בליעת גלולה לבין השיטה המסורתית לצורך טיפול בבעיה הנה ברורה מאליה.

להלן יבוצעו יישום מודל חמשת הכוחות של פורטר וניתוח SWOT.

מתוך העבודה:
הענף בו החברה פועלת הנו ענף המכשור הטכנולוגי לשם ביצוע בדיקות במערכת העיכול.
המוצר הראשון של החברה, PillCam SB (יועד לאבחון במעי הדק בלבד) שווק לשוק בשנת 2001.
כיום, הפרוטפוליו של ה - PillCam (הקפסולה) עונה לצרכים של אבחון אזורים נוספים במערכת העיכול (ושט, מעי דק והמעי הגס).
החברה מוכרת מוצר המהווה פתרון שלם הכולל, מעבר לקפסולה, תוכנה וחומרה לתחנת העבודה, מכשירי הקלטה ו"גלולת מבחן" (הבודקת מעבר תקין של הקפסולה).
 
עבודה מס' 70440 SHOPPING CART DISABLED
ניתוח של המותג קרוקס, 2015.
ניתוח על פי המודלים: פורטר, SWOT, TOWS
1,751 מילים (כ-5.5 עמודים), 7 מקורות, 119.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
רשת קרוקס שכבר 7 שנים מובילה את השוק של נעלי אופנה ונוחות, חיפשה מותגים ודגמים שיכולים להתאים לקהל היעד, שיהיו - נוחים, אופנתיים, שימושיים, איכותיים, צבעוניים ובעיקר מהנים.
כדי להביא זאת לתודעת הצרכנים ולפנות גם ללקוחות חדשים, קרוקס החלה בשנת 2015  בתהליך של מיתוג בשם Crocs & More.

תוכן:
רקע על החברה
מודל פורטר
סיכום
מודל SWOT
ביבליוגרפיה

מתוך העבודה:
מודל פורטר
ניתוח כח הספקים
1. גודל ומספר הספקים - בענף פועלים מאות יצרנים ויבואני נעליים איכותיים.
2. בלעדיות - ספק אחד יכול לעבוד באופן פרטי או עבור לקוחות אחרים, ועל כן עלול לפגוע במענה לביקוש, בעיקר בעונת הקיץ העמוסה.
3. עלויות מעבר בין ספקים - עלות המעבר מספק לספק נמוכות.
 
סל קניות
סה"כ: 0.00 ₪

חפש עבודות
מדריך החיפוש
חפש על פי המילים:
קטגוריה:
עבודה מס':

אפשרויות חיפוש
הצג עבודות שאורכן
מ- עמ' עד עמ'
הצג תוצאות בכל עמוד

הכנס את קוד הקופון:
עבודות [1-9] מתוך 100 :: [עמוד 1 מתוך 12]
עבור לעמוד: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 :: עמוד הבא >>