היישום אינו מחובר לאינטרנט

חברת מטרנה

עבודה מס' 063789

מחיר: 361.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: מדיניות עסקית.

5,831 מילים ,4 מקורות ,2005

תקציר העבודה:

תוכן עניינים:
תיאור ההתפתחות הכללית של עסקי התאגיד
תאור התאגיד 'מוצרי מעברות בע"מ'
תאור עסקי התאגיד - מוצרי מזון הומניים
אסטרטגיה עסקית ושיווקית של חברת מעבדות מטרנה בע"מ
תאור הסביבה העסקית (מיפוי מגמות הסביבה) ניתוח מודל PESTL
מיפוי מגמות השוק
מיפוי התחרות
מיפוי הצרכים של קהל היעד
ניתוח מודל SGWOT
מודל BSS לאסטרטגיה עסקית
סיכום והמלצות
ביבליוגרפיה

כללי:
החברה, בעצמה ובאמצעות חברות בנות כמפורט להלן, עוסקות בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים בתחומים העיקרים דלהלן: מוצרים הומניים הכוללים מזון לתינוקות, מוצרי מזון מיוחדים וחומרי גלם לתעשיית המזון: מזון לחיות מחמד; תרופות ביולוגיות ותחליפי חלב לעגלים ובני צאן, יבוא והפצת מוצרים קנויים בתחום שימורי מזון ובתוספי תזונה וויטמינים.
לחברה אסטרטגיה של צמיחה על בסיס המותגים הקיימים, יכולות הייצור, השיווק והפיתוח שכבר קיימות בחברה ומימוש הפוטנציאל העסקי בשוק המזון לתינוקות, בשוק חיות המחמד ובשוק תוספי תזונה וויטמינים.
כל אחד ממותגי החברה העיקריים הנו מהמובילים בתחומו בארץ ומתקיימת בחינה של אפשרויות להרחבת הפורטפוליו העסקי סביב מותגים אלה, בין היתר בדרך של שינויים מבניים הקשורים לפעילויות סינרגטיות לפעילות החברה.
בנוסף, מכוונת החברה את מאמציה להתמחות במוצרי ותוספי תזונה ייחודיים התואמים את יכולותיה בתחום הפיתוח והשיווק בתחומים אלה.
החברה, באמצעות חברת הבת מעבדות מטרנה בע"מ, הנה היצרן היחיד בישראל והספק הגדול ביותר של מזון לתינוקות המהווה תחליף לחלב אם. מתחרי החברה מייבאים את המוצרים המתחרים מחו"ל.

מקורות:


תגים:

ואסטרטגיה · מגמות · מודלים · ניתוח · עסקית · צרכים · שוק · תחרות

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "חברת מטרנה", סמינריון אודות "חברת מטרנה" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.