היישום אינו מחובר לאינטרנט

הפחתת סיכוני זיהומים המקושרים לקטטר פנימי בדרכי השתן

עבודה מס' 066666

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת מאמרים בנושא קבלת ההחלטה לגבי האסטרטגיה הטובה ביותר להכנסת או אי הכנסת קטטר.

4,491 מילים ,6 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

בחרנו לבדוק את נושא הפחתת סיכוני זיהומים המקושרים לקטטר פנימי כאשר הבנו כי לפנינו בעיה מקיפה וקריטית וראויה לבחירה בהקשרה לפעילות הסיעוד בה אנו עוסקים. מתן הקטטר לחולים הוא אמנם לפי הוראת הרופא, אך המעקב על השפעות הקטטר ועל היווצרות זיהומים כתוצאה ממנו ועל האפשרות להוציאו נתונים בידי הצוות הסיעודי.
היקף הבעיה הוא עצום ביותר כאשר השימוש בקטטר פנימי מגיע לפי אחד מהמאמרים שנסקרו לכך שמדי שנה נמכרים בעולם כולו 96 מיליון קטטרים פנימיים, וכאשר כ 25% מהחולים המאושפזים בבתי חולים מקבלים החדרת קטטר בעת האשפוז וכן כאשר קטטרים פנימיים הם המקור העיקרי לזיהומים ביחידות לטיפול נמרץ בבתי חולים . אלו רמות התרחשות גבוהות ומדאיגות ביותר שיש לתת עליהן את הדעת ולנסות לטפל בהן והם בעלי משמעות רבה בתחום הסיעוד.
המאמרים שבדקתי עסקו בשאלת קבלת ההחלטה לגבי האסטרטגיה הטובה ביותר להכנסת או אי הכנסת קטטר, ואם חייבים להכניס קטטר הרי שיש להחמיר בקבלת ההחלטה ואזי יש לבדוק באיזה סוג קטטר יש להשתמש. המאמרים דנו במקרי הכנסת קטטר בבתי חולים, בכל המחלקות בו ומאמר אחד התמקד במחלקת טיפול נמרץ. יתר על כן היה מאמר שעסק בהשלכות הכנסת קטטר בקרב חולים שאינם מאושפזים בבתי חולים ,אלא בבתי אבות וחולים המקבלים טיפול כשהם נמצאים בביתם מאת האחות האזורית בקהילייה.

תוכן עניינים:
מבוא
דיון
היבט כלכלי
מחקר עתידי
סיכום והמלצות לעתיד
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

החוקרים Sanjay ועמיתיו (2000) העלו את היקפה של בעיית זיהומים בדרכי השתן ( (CAUTI במאמרם, והדגישו את חריפותה על ידי הצגת ממדים הבעיה. לדברי Sanjay ועמיתיו (2000) מדי שנה נמכרים בעולם כולו 96 מיליון קטטרים פנימיים, מהם 24 מיליון רק בארצות הברית. הם מציינים כי כ 25% מהחולים המאושפזים בבתי חולים מקבלים החדרת קטטר בעת האשפוז, הם מוסיפים כי התרחשות זיהום בחולים עם קטטר פנימי מגיע עד ל 5% ליום. מספרים אלו מדברים בעד עצמם ומצביעים על קיומה של בעיה שיש צורך לטפל בה.

תגים:

מניעה · זיהום · סיעוד · קטטר · טיפול · רפואי · ניתוח · שתן · פולי

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "הפחתת סיכוני זיהומים המקושרים לקטטר פנימי בדרכי השתן", סמינריון אודות "הפחתת סיכוני זיהומים המקושרים לקטטר פנימי בדרכי השתן" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.