היישום אינו מחובר לאינטרנט

תכניות ריאלטי - מאסטר שף

עבודה מס' 069928

מחיר: 362.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: התמקדות בתפקיד השופטים.

7,368 מילים ,15 מקורות ,2013

תקציר העבודה:

"מאסטר שף" היא תכנית לאנשים שחולמים להצליח בתחום הקולינריה. מספיקה השתתפות בתכנית וחשיפה במסגרתה. המשתתפים "מוכרים" את פרטיותם תמורת תהילה. למעשה, הפרס האמיתי בתכנית המציאות הוא התהילה (לאו דווקא הפרס הפורמלי הניתן לזוכה). הפנטזיה של כוכבות, של חשיפה מקסימלית, היא המוקד, התשוקה והתכלית. המדיום אינו רק המסר, הוא הפנטזיה עצמה, בגלוי ובמוצהר. והשופטים הם אלה המחליטים מי ייהנה מחשיפה ממושכת יותר, מדברי שבח המהללים את כשרונם - או מי יעזוב את התכנית מהר ובבושת פנים, מושפלים מהביקורת חסרת רחמים של השופטים, או מי שיעזוב - מעודד על ידי השופטים שהעתיד עוד לפניו/ יה ושיש לה/ לו "את זה". כך, שעם כל הדברים הלא נעימים, תכנית "מאסטר שף" אכן מקדמת ערכים חיוביים, מעודדת כישרונות ונותנת להם חשיפה. [אלפנט - לפלר 2003].

המחקר שלי על הנושא יהיה הן תיאורטי - אשתמש במאמרים מדעיים, במקורות עיתונאיים ואינטרנטיים על מנת לענות על שאלת המחקר שלי, והן מעשי - צפייה בפרקי התכנית והסקת מסקנות על סמך פרקים אלה.
שאלת המחקר בעבודתי זו היא: כיצד השופטים מעצבים ויוצרים מניפולציות בתכנית "מאסטר שף" על מנת להעלות את אחוזי הצפייה (והפופולאריות) של התכנית.

תוכן עניינים:
תקציר העבודה
מבוא - תיאור התכנית
פרק 1 - רקע תיאורטי / סקירת ספרות
פרק 2 - מתודולוגיה
פרק 3 - ממצאים וניתוח / דיון
3.1 בחירת שופטים
3.2 התנהגות השופטים
3.3 התבטאויות השופטים
3.4 בחירת מועמדים
3.5 פרקי משימות
3.6 הדחות
סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

המאמר "אשליית הבחירה הדמוקרטית": כיצד משיגות תכניות המציאות שיתוף פעולה מצד הצופים שנכתב על ידי ד"ר מוטי נייגר ואבישי יוסמן, בודק מדוע תכניות המציאות הן פופולריות כל כך בקרב הצופים ובוחן את תכניות המשוב במרקם התרבות הישראלי, תוך שהוא מיג פירוק תאורטי של המרכיבים של התכניות - הן אלה של הפורמט והן אלה של התוכן.
לדעתם של ד"ר נייגר ו-יוסמן, פורמט של תכניות הריאליטי מבוסס של שלושה מרכיבים והם:

תגים:

ריאליטי · מציאות · תכניות מציאות · תוכניות ריאליטי · טלביזיה · טלוויזיה · מטבח · בישול · מסטר שף

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תכניות ריאלטי - מאסטר שף", סמינריון אודות "תכניות ריאלטי - מאסטר שף" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.