היישום אינו מחובר לאינטרנט

סממנים של תרבות צריכה בחברה החרדית.

עבודה מס' 068179

מחיר: 362.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: תצפית במרכז שירות סלולארי בסביבה חרדית.

9,306 מילים ,17 מקורות ,2005

תקציר העבודה:

בסקירה התיאורטית נתמקד בנושא העבודה בה אנו עוסקים: התנהלות והתנהגויות במרכז שירות סלולארי בסביבה חרדית. סקירה זו תסייע לנו להגדיר ולהבין את מאפייני ומשמעות חברת הצריכה והשפע, לאחר מכן נסקור את החברה החרדית ומאפייניה ולבסוף נתמקד בהבנת הקשר בין השניים והאופן שבו בא לידי ביטוי ההשפעה של תרבות הצריכה על החברה החרדית.
המחקר שלנו הינו מחקר אתנוגראפי.
התצפית נערכה במרכז שירות לטלפונים סלולאריים ברחוב רבי עקיבא בבני ברק. מדובר ברחוב הראשי של בני ברק, בו מרוכזים כל הצרכים של החברה החרדית ממאפיות ועד לבתי עסק, הכל כשר למהדרין.
משתתפי המחקר שלנו הם נותני ומקבלי השירות במרכז עצמו. לאו דווקא חרדים, אלא גם חילונים המגיעים לקבל שירות, במטרה לקבל אינדיקציה לגבי התנהגות והתנהלות של מרכז שירות סלולארי ייחודי שכזה בשכונה חרדית הכולל אינטראקציה של נותני ומקבלי השירות, ביניהם ובינם לבין עצמם.

תוכן עניינים:
סקירת ספרות
שיטה , שדה מחקר ומשתתפים
דו"ח התצפית
ממצאים
ביבליוגרפיה
נספח 1 פרוטוקול התצפית
נספח 2 ריאיון - ליאור, נציג שירות
נספח 3 ריאיון - מ', אחראי מלאי
נספח 4 יומני שדה של הכותבים

קטע מהעבודה:

הלקוחות שנכנסו במהלך היום נראים מרוצים מהעובדה שישנו מרכז שירות ייחודי למגזרם. ישנה סיבה טובה לחברות הסלולאריות בכלל ולחברה הזו בפרט להקים את סניפם ברחוב הראשי בבני ברק, לקוחות אכן מרגישים יותר נוח עם נותני השירות ששייכים לעולמם.
הנציג בעמדה 2, שמשמש כממלא מקום מנהל, מצטייר כבחור חביב, פרפקציוניסט (תספורת, גילוח), מקבל את כולם עם חיוך, אך נראה קצת חסר בטחון ברגעים מסוימים, אולי בגללנו. אחרי הכל, המרכז קטן מאוד, אנו יושבים 2 מטרים מהם בכיסאות ההמתנה ורושמים כל דבר שהם עושים. חשבנו לקחת מחשב נייד ולקצר תהליכים, אך טוב שלא עשינו כך, יכול להיות שזה היה מלחיץ אותם יותר.

תגים:

שיטות מחקר · טלפונים ניידים · אלאור ונריה · פנאי חרדים · החברה החרדית · גלובליזציה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "סממנים של תרבות צריכה בחברה החרדית.", סמינריון אודות "סממנים של תרבות צריכה בחברה החרדית." או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.