היישום אינו מחובר לאינטרנט

סדיזם מיני

עבודה מס' 066549

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: תיאור ההפרעה ודרכי טיפול, תוך התייחסות למקרה של בני סלע.

2,745 מילים ,15 מקורות ,2007

תקציר העבודה:

מעשיו של בני סלע היו סאדיסטים ואכזרים מאוד. הרעיון לאבחן את מחלתו עלה כשברח לפני מספר שבועות מאזור בית המשפט במהלך הבאתו לשם בטעות. המרדף אחריו היה מאוד תקשורתי ומלחיץ, דבר שהחזיר אותי לתקופת התיכון בה לראשונה התחילו לפרסם את מעשי האונס האכזריים, הפחד מהאנס ומאופי אכזריותו הביא אותי לחקור על ההפרעה הזאת הנקראת: סאדיזם מיני. עניין אותי לחקור ולבדוק איך מגיע אדם לכזאת רמה של אכזריות ולדעת מה דרכי הטיפול הקיימים בתקופתנו.
בתחילת העבודה יובא הסבר על המחלה, הסימפטומים - עפ"י ההגדרה ב- DSM-5, ועפ"י ה- ICD-10.
לאחר מכן הובא בפרק ב' סיכום קצר של התיאוריה הפסיכואנליטית שבראשה עומד פרויד דרכים והסבר ספציפי על התפתחות המחלה עפ"י תיאוריה זו.
בפרק ג' לאחר הקדמה על התיאוריה הביהביוריסטית מוסבר על דרך טיפול שהינה שכיחה בקרב עברייני מין וכן בקרב סאדיסטים.
במהלך עבודתי הבאתי דוגמאות למעשי האונס הסאדיסטים של האנס בני סלע, עדויות מקורבנותיו, היסטוריה של ילדותו שבתוכה הבנתי את התהליך שבסופו לקה במחלה : סאדיזם מיני.

תוכן העניינים:
א. מבוא
ב. תיאור ההפרעה הנפשית
ג. גישה תיאורטית
ד. גישה טיפולית
ה. סיכום
ו. רשימת מקורות

קטע מהעבודה:

פרפיליות הן קבוצה של דפוסי התנהגות מינית קבועים, שבהם דרושים חפצים, טקסים או מצבים יוצאי דופן לשם השגת סיפוק מיני מלא. אף שצורות קלות של מצבים אלה מופיעות בוודאי בחייהם של בני אדם נורמליים רבים, האדם הפרפילי נבדל מהם בהתמדה ובבלעדיות היחסית שבהן מתמקדת המיניות שלו בפעולות או בחפצים אלה- שבלעדיהם אין הוא מסוגל בדר"כ להגיע לאורגזמה(Dsm-5).

תגים:

פרפיליות · פרפילי · סדיזם · עבירות מין · הפרעה מינית · סדיזם מיני · מזוכיזם

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "סדיזם מיני", סמינריון אודות "סדיזם מיני" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.