היישום אינו מחובר לאינטרנט

סטיות מיניות - סאדו-מזוכיזם

עבודה מס' 069584

מחיר: 108.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירה כללית של התופעה והגישה הפסיכואנליטית להסבר ולטיפול בה.

2,646 מילים ,13 מקורות ,2010

תקציר העבודה:

בעבודה זו תנותח הפרעת האישיות "הסאדומזוכיזם" מעצם הסוגיות הרבות העולות בנוגע לנושא זה. חלק מסוגיות אלו באות לידי ביטוי בחילוקי דעות רבים מימים עברו ועד היום לגבי, האם התסביך הסאדומזוכיסטי הוא אכן הפרעה מוגדרת ככל השאר.
הביטוי המיני, הוא אולי הביטוי הבסיסי ביותר של האינדיבידואליות האנושית. חומרים ארוטיים הם חתרניים, במובן זה שהם חוגגים, ופונים אל האדם בצורה אישית ייחודית ומשפיעה על חיי הרגש של האדם (Champion, 2010).

תוכן עניינים:
מבוא
פרק 1: הסאדו-מזוכיזם
פרק 2: הגישה הפסיכואנליטית להסבר ההפרעה
פרק 3: טכניקות פסיכואנליטיות לטיפול בסאדומזוכיזם
סיכום
מקורות

קטע מהעבודה:

הסאדומזוכיזם מוגדר, כהעדפה של פעילות מינית הכרוכה בקשירה, בגרימת כאב או השפלה, אם הפרט מעדיף להיות זה המקבל גירויים אלה התופעה מכונה מזוכיזם ואם הוא גורם אותם זה מכונה סאדיזם. דרגות קלות של גרייה סאדומזוכיסטית משמשות ברגיל להגברת פעילות מינית תקינה, אחד מן הקריטריונים בהפרעה זו הוא כי יש להשתמש בקטגוריה זו רק אם הפעילות הסאדומזוכיסטית היא המקור החשוב ביותר של גרייה או שהיא חיונית ביותר לסיפוק מיני (1995,ICD-10).

תגים:

כאב · שליטה · מין · מיניות · מזוכיסטי

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "סטיות מיניות - סאדו-מזוכיזם", סמינריון אודות "סטיות מיניות - סאדו-מזוכיזם" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.