היישום אינו מחובר לאינטרנט

טיפולי פוריות

עבודה מס' 070125

מחיר: 423.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: תפיסותיהן של נשים המטופלות בהפריה חוץ גופית בישראל - המוסר היהודי מול הגישה התועלתנית.

12,534 מילים ,39 מקורות ,2013

תקציר העבודה:

מחקר זה מבקש לבחון את נקודת המבט של נשים מטופלות פוריות בהקשר לשאלה המוסרית של הלחץ העצום שהן חוות מצד החברה להבאת ילדים. המוסר היהודי רואה בקיום המצוות כפעולה מוסרית לעומת הגישות התועלתניות המבקשות לראות את טובת הכלל ואושרו של האדם כתוצאה רצויה. דרך נקודת המבט של נשים אלו ננסה להבין האם מצבן של נשים אלו בארץ סותר או תואם למוסר היהודי, שבו ישנה שאיפה לעשיית המצוות באופן אוטונומי, או שמא הנשים שמות דגש על קשייהן ועל כן מעלות את שאלת המוסריות בהתאם לגישה התועלתנית.

תוכן עניינים:
פרק א': מבוא
פרק ב': תיאור התופעה
פרק ג': מערך המחקר
פרק ד': ממצאים
פרק ה': דיון סיכום ומסקנות
מקורות
נספחים

קטע מהעבודה:

ההגדרה הרפואית לזוגות שמתקשים להיכנס להיריון באופן טבעי מתייחסת לזוגות שמנסים מעל שנה להיכנס להיריון על ידי קיום יחסים לא מוגנים וללא הצלחה. השכיחות של זוגות שמתקשים להיכנס להיריון בארצות מפותחות עומד על כ-10-15% מכל הזוגות (Remmenick, 2000).

תגים:

מחקר איכותני · דימוי עצמי · הריון · פוריות · לידה · ילדים · משפחה · אמהות · מבחנה · הפריה חוץ גופית · פריון · מוסק

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "טיפולי פוריות", סמינריון אודות "טיפולי פוריות" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.