היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניתוח השפעת הכרזת הדיבידנד על מחיר המניה

עבודה מס' 069824

מחיר: 302.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: בדיקת מדגם של פירמות הנסחרות במדד ת"א 100.

5,565 מילים ,6 מקורות ,2013

תקציר העבודה:

עבודה זו חקרה את השפעת ההודעה על הדיבידנד על מחיר המניה של פירמות ישראליות הנסחרות במדד ת"א 100. נושא השפעת ההודעות השונות באופן כללי, וההודעה על דיבידנד בפרט, הוא נושא פופולארי מאוד בספרות וזאת בשל התיאוריות הכלכליות השונות המצביעות על השפעות משוערות שונות של ההודעה על מחיר המניה. במסגרת המחקר, נאספו נתוני שווי השוק, תאריך ההודעה על הדיבידנד, גובה הדיבידנד הנוכחי, גובה הדיבידנד בשנה הקודמת, ההשפעה על מחיר המניה ותנודות השוק ביום ההכרזה עבור מדגם בן 32 פירמות. כ-28 פירמות נכללו במדגם הסופי.
עבודה זו בנויה באופן הבא: פרק 2 יסקור את הספרות הרלוונטית על השפעת הודעת הדיבידנד על מחיר המניה ואת השערות המחקר. פרק 3 יציג את מדגם המחקר וסטטיסטיקה תיאורית נרחבת על מדגם זה. פרק 4 יציג את תוצאות המחקר ופרק 5 ידון בממצאים, יסכם ויציג המלצות למחקרי עתיד.

תוכן העניינים:
פרק 1- מבוא
פרק 3- רקע תיאורטי ורגולטורי
פרק 3- סקירת הספרות
2.1 סיכום מאמר 1
2.2 סיכום מאמר 2
2.3 השערות המחקר
פרק 4- תיאור המדגם
פרק 5- תוצאות
5.1 סיכום ממצאים
פרק 6- סיכום
פרק 7- ביבליוגרפיה
נספחים

הערת מערכת: העבודה אינה כוללת את קובצי האקסל וה-SPSS.

קטע מהעבודה:

הדיבידנד מחולק כסכום קבוע לכל מניה ולכן, בעל המניה יקבל דיבידנד באופן פרופורציונאלי למניות בהן הוא מחזיק. פירמות ציבוריות, בהן נעסוק בעבודה זו, משלמות את הדיבידנד לרוב בזמנים קבועים, אך לפעמים חורגות ממדיניות זו (Black, 1976).

תגים:

דיבידנדים · שוק ההון · בורסה · SPSS · מחיר המניה · מניות · חברות ציבוריות

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניתוח השפעת הכרזת הדיבידנד על מחיר המניה", סמינריון אודות "ניתוח השפעת הכרזת הדיבידנד על מחיר המניה" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.