היישום אינו מחובר לאינטרנט

חברת קסטרו מודל בע''מ - ניתוח חשבונאי

עבודה מס' 067491

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח החברה ופעולות לשיפור מאיצי הערך.

6,610 מילים ,7 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

בעבודה זו תוארה חברת קסטרו-מודל בע''מ ובין היתר מבנה שלה, פיזורה הגיאוגרפי, מאפייני שוק שבו היא פועלת, מוצריה, מתחרותיה, ספקיה, עובדיה וסוגי לקוחות אלים היא פונה, כמו כן בוצע ניתוח SWOT. מתוך דוחות כספיים זוהו 4 מאיצי ערך פוטנציאליים לחברה-גידול באשראי ספקים,ניצול עונתיות, שימוש באמצעים נזילים, שיפור רווח גולמי ותפעולי, כמו כן זוהו 5 מאיצי ערך פוטנציאליים שלא מתוך דוחות כספיים- הרחבת פעילות בחו''ל, הגדלת קנייה ממוצעת ללקוח, פתיחת מועדון לילה, כניסה של קסטרו לשוק אופנת ילדים ותינוקות, הורדת מחירים של המוצרים. עקב פעילותה של החברה בתנאי של אילוץ שוק ועל סמך ניתוח שיטות ניהול הפעילות ותמחיר הוצע לחברה לתמחר את מוצריה לפי שיטת תמחיר מטרה ולנהל את פעילותה לפי גישת ניהול לפי אילוצים-TOC, שבצירוף השיפורים במאיצי ערך פוטנציאליים ישביחו את ערכה לבעלי מניותיה לאורך הזמן. בוצעו חישוב EVA והערכת שווי של חברה בהנחת "מה שהיה - הוא מה שיהיה", כך גם נותחו השפעות של 3 מאיצי ערך נבחרים על EVA ושוויה של קסטרו. מטריצת מיקוד מצביעה על כך שככל שתוספת של מאיץ ערך גדולה יותר כך ביצועו קשה יותר, אך כל מאיצי ערך שהוצעו הם ברי ביצוע.

תוכן העניינים:
1. תיאור החברה
2. ניתוח SWOT
3. מאיצי ערך לחברה
4. שיטת תמחיר מתאימה
5. הצעת גישה ניהולית
6. חישוב EVA והערכת שווי לחברה
7. פעולות לשיפור מאיצי הערך
8. סיכום ומסקנות
9. רשימה ביבליוגרפית

קטע מהעבודה:

מאפייני שוק שבו החברה פועלת
1. עונתיות גבוהה - ענף ההלבשה מאופיין בעונתיות, כאשר המכירות ברבעון בראשון מושפעות לרוב מקניות מוגברות לקראת חג הפסח, והמכירות ברבעון הרביעי מושפעות מגל הקניות של תקופת החגים. השפעת העונתיות נוצרת גם בשל הבדלי המחירים, כאשר בגדי חורף יקרים יותר ובעלי שיעורי רווח גבוהים יותר מביגוד לקיץ, ומכאן מתקבל פער נוסף בהכנסות הרבעוניות. כתוצאה מכך עולם האופנה מתחדש לפי עונות השנה, פעילות הענף רבה ביותר בעונות הסתיו והאביב,בהן מחדשים את המלאים לקראת החורף והקיץ.
2. תחרות עזה וירידת עלויות הייצור והמחירים לצרכן עקב העדר חסמי כניסה והעברת חלק ניכר מן הייצור לקבלני משנה במזרח הרחוק ובעיקר לסין.

תגים:

ניתוח · SWOT · מאיצי · ערך · לחברה · תמחיר · מטרה · גישת · ניהול · לפי · אילוצים-TOC · חישוב · EVA · הערכת · שווי · פעולות · לשיפור · מאיצי · ערך

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "חברת קסטרו מודל בע''מ - ניתוח חשבונאי", סמינריון אודות "חברת קסטרו מודל בע''מ - ניתוח חשבונאי" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.