היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניתוח פיננסי והערכת שווי של חברת קסטרו מודל בע"מ

עבודה מס' 067499

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירה וניתוח של שוק האופנה וההלבשה בארץ תוך דגש על חברת קסטרו-מודל, ניתוח החברה מיקום החברה בשוק, סיכונים עסקיים והתחרות הפועלות בענף.

10,436 מילים ,12 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

בעבודה זו אני סקרתי את שוק האופנה והלבשה בארץ ואת חברת קסטרו-מודל הפועלת בשוק זה. ניתוח החברה התבסס על המאפיינים כמו מיקומה של החברה בשוק, סיכונים העסקיים להם חשופה תוך השוואה לתחרות הפועלות בענף, כמו פוקס-ויזל. ניתוח החברה והענף התבסס על דוחות כספיים של חברות קסטרו-מודל ופוקס-ויזל, אתרי אינטרנט פיננסיים מאמרי עיתונות, מידע מחברת BDI. ניתוח החברה בוצע על ידי ניתוח דוחות מאזן, רווח והפסד ודוחות תזרימי מזומנים, שימוש ביחסים פיננסיים שונים, כמו כן נעשתה השוואה גם לפוקס-ויזל. בעזרת הניתוחים הללו הערכתי את מצבה העסקי והפיננסי של החברה כיום ואת המגמות והשינויים אשר עוברים על החברה והענף, באמצעות אלמנטים אלו ניסיתי להעריך את עתידה העסקי של החברה ויכולתה להפיק מזומנים בעתיד.

תוכן עניינים
1. מבוא
2. סקירת ענף אופנה והלבשה
3. סקירת חברת קסטרו מודל בע''מ
4. ניתוח S.W.O.T חברת קסטרו מודל בע''מ
5. סקירה קצרה של חברה שתהווה בסיס להשוואה בניתוח- חברת פוקס-ויזל בע''מ
6. ניתוח המאזן של חברת קסטרו מודל בע''מ
7. ניתוח דוחות רווח והפסד של חברת קסטרו מודל בע''מ
8. ניתוח דוח תזרים מזומנים של חברת קסטרו מודל בע''מ
9. ניתוח יעילות תפעולית
10. חיזוי קשיים פיננסיים
11. סיכום ומסקנות ניתוח דוחות של חברת קסטרו-מודל בע''מ
12. הערכת שווי של חברת קסטרו-מודל בע''מ
13. סיכום כללי ומסקנות

קטע מהעבודה:

בשנת 2007 ניקרת המגמה בענף אופנה והלבשה של גידול במספר סניפי רשתות האופנה, לצד פתיחת קניונים ומרכזי קניות חדשים, עובדה התורמת להגברת התחרותיות בענף. בשנים האחרונות ניכרת אף מגמה של גידול במספר רשתות האופנה הישראליות המתרחבות לשווקים חדשים בחו''ל. קסטרו ממונפת ונזילה יותר ורווחית יותר מפוקס, כמו כן היא יודעת להפיק מזומנים מפעילות שוטפת שלה בצורה יותר טובה מפוקס, לעומת זאת בנזילות לטווח ארוך פוקס עדיין טובה יותר למרות שיפור שחל בקסטרו. קסטרו בעלת יכולת טובה יותר מפוקס מבחינת עמידה בהתחייבויותיה והוצאות מימון שלה. קסטרו יעילה יותר מפוקס בתחום התפעולי שלה ב-2006-2007 וביכולתה להפיק מכירות מנכסיה. לצד זאת ב-2007 חלה ירידה ברוב המדדים של קסטרו-רווחיותה ירדה, רמת הפעילות התפעולית שלה נחלשה בעיקר עקב גידול במלאי והגברת תחרות בענף. כמו כן איתנותה נחלשה עקב נטילת הלוואה משמעותית בשנה זו. קסטרו לא משקיעה כספים ברכוש קבוע למעט שיפורים במושכר. מצד שני קסטרו שיפרה בצורה משמעותית את יכולתה להגיב לשינויים והזדמנויות בשוק האופנה בעזרת אמצעים נזילים שלה.

תגים:

הערכת שווי · קסטרו · ניתוח פיננסי

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניתוח פיננסי והערכת שווי של חברת קסטרו מודל בע"מ", סמינריון אודות "ניתוח פיננסי והערכת שווי של חברת קסטרו מודל בע"מ" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.