היישום אינו מחובר לאינטרנט

סיקור פיטוריו של אבי נימני באתרים Sport5 ו-One

עבודה מס' 069167

מחיר: 423.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח תוכן של כתבות בשני האתרים.

7,486 מילים ,15 מקורות ,2012

תקציר העבודה:

עד לא מזמן בעידן שבו כאן בישראל ערוץ 1 היה המונופול של צריכת ריגושיים ויזואליים של תכני ספורט מעבר לים, היו הצופים מתפעלים משידורים של הליגה האנגלית בכדורגל או מאולימפיאדה שנראתה מרוחקת כל כך כמעט בלתי מושגת. כיום שידורים חיים של אירועי ספורט וכדורגל, נמצאים במרחק הקלקת עכבר או מקלדת. היום אוהד של מנצ'סטר יונייטד האנגלית שגר בתל אביב, יכול להתעדכן על המתרחש בקבוצתו ברמות רזולוציה גבוהות מאוד גם אם הוא איננו נוכח בגופו באנגליה. בהקשר זה גם בארצנו הקטנה יכול אוהד של מכבי חיפה שגר באילת, לדעת בכל רגע נתון האם הקפטן יניב קטן כשיר למשחק כזה או אחר, גם אם אותו אוהד איננו מקושר למועדון, והכל בזכות האינטרנט ואתרי הספורט השונים הקיימים בארץ, כאשר המובילים שבהם אתר ערוץ הספורט ואתר ONE.

אחת הדוגמאות היותר מפורסמות לאותה נגישות חסרת תקדים לשיטפון האינפורמציה, הינו פיטוריו של אבי נמני ממשרת המאמן במכבי תל אביב. במשך כמה ימים הביאו האתר של ערוץ הספורט ואתר ONE, כמויות מידע שיכולות למלא ספריות. את האופן שבו סיקרו אתרים אלה את הפיטורים אבחן בעבודה זה, תוך ניסיון להסביר את חלקו המרכזי של האינטרנט בעיצוב התודעתי של הדמויות בפרשה.

מטרת עבודת מחקר זה, לבדוק את האופן בו שני האתרים Sport5 ו-One ממסגרים את הפיטורים של אבי נימני ממכבי תל- אביב. צעד שניתפס כחריג ובלתי יאומן בספורט הישראלי.
כלי מחקר: כתבות מכל אחד מהאתרים - לפני הפיטורים של אבי נימני ואחריהם.
שיטת המחקר: ניתוח התוכן על ידי המדדים: שימוש במלים, כותרת, הסיקור בזמן הקצר שלאחר הפרסום ובימים שאחרי הפרסום.

תוכן ענייניים:
מבוא
מתודולוגיה
חלק ראשון: תיאוריות
פרק 1: תיאוריות בתקשורת
1.1 הבניית המציאות
1.2 קביעת סדר היום
פרק 2- מהפכת האינטרנט
2.1 המהפכה הפוסט תעשייתית ועידן המידע
2.2 התפתחות הטכנולוגיה בתקשורת ההמונים
2.3 המרחב הציבורי ברשת
2.4 עולם הספורט בעידן הדיגיטאלי
חלק שני: המחקר
3.1 רקע על פרשת אבי נימני
3.2 ניתוח תוכן - כותרת
3.3 ניתוח תוכן של כתבות שנכתבו בזמן הקצר שלאחר הפרסום
3.4 ניתוח תוכן - היום שאחרי הפיטורים
סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

הבסיס התיאורטי העומד במחקרי הוא גישת ההבניה החברתית, על פיה, מתקיימות הסכמות שרירותיות, הנובעות מיחסי כוח כלכליים - חברתיים, אשר הפכו במרוצת ההיסטוריה לנורמות מקובלות, אשר מהן נובעות ההבחנות בין חזק לחלש, בין ראש הפירמידה לבין אלו שתחתיו וכדומה. הגדרות חברתיות שכאלו ממרכזות פרטים או קבוצות בחברה, כלומר החזקים ומדירות פרטים וקבוצות אחרות בפריפריה, קרי החלשים. ברור הוא שאיפתם של החזקים היא לשמר את הסדר החברתי הקיים - הסטאטוס קוו, כדי לשמר לאורך זמן את מעמדם מבלי שזה ניתן יהיה לערעור(1).

תגים:

אבי נימני · ניתוח תוכן · Sport5 · One · מסגור · הבניית מציאות · תקשורת המונים · ספורט · תכניות ספורט · שידורי ספורט · תקשורת · אינטנרט · חדשות

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "סיקור פיטוריו של אבי נימני באתרים Sport5 ו-One ", סמינריון אודות "סיקור פיטוריו של אבי נימני באתרים Sport5 ו-One " או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.