היישום אינו מחובר לאינטרנט

תחנות עבודה ממוחשבות - תיכון וניתוח תהליך רכישת ספר באתר אינטנרט.

עבודה מס' 070488

מחיר: 65.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: הצגת פרופיל המשימה, פרופיל המשתמש וציון מאפייני השימוש בסביבת העבודה ומגוון אפשרויות הגולש במערכת ולבסוף הצעות לייעול ולשיפור.

2,821 מילים ,2010

תקציר העבודה:

בעבודה זו, בחרנו לבחון ולנתח את תהליך הקניה באתר "ארון הספרים היהודי". אתר זה מייצג את חברת "ארון הספרים היהודי" המתמחה בשיווק והפצת ספרי קודש ותרבות יהודיים בארץ ובעולם. החברה מוציאה לאור קטלוגים הכוללים מבחר גדול של ספרי קודש ספרי הגות ועיון, סדרות בסיסיות לבית היהודי, סידורים ומחזורים, ספרי ילדים ונוער.
האתר מבקש לנצל את היכולות של האינטרנט לטובת הלקוחות. הוא מפרסם את הספרים החדשים שזה עתה יצאו לאור, את תקצירי הספרים על מנת שאפשר יהיה להתרשם מהספר, ואת התמונות וצורת הדף של ספרים שונים.
במה נעסוק?
כפי שאמרנו, נעסוק בתיכון וניתוח של סביבת עבודה ממחושבת שהיא האתר "ארון הספרים היהודי". סביבת עבודה זו עומדת בפני עצמה למרות שהיא חלק מכלל שימושי האינטרנט (הרבים מאוד) ובתוך סביבת עבודה זו אנו נתמקד בתרחיש ספציפי והוא: רכישת ספר כלשהו ע"י המשתמש באמצעות האתר.
במה לא נעסוק?
בחרנו לנתח תרחיש זה מפני שהוא הנפוץ והעיקרי שלשמו הוקם האתר (בדומה לאתרי מכירות אחרים). לכן, לא נעסוק באפשרויות אחרות הקיימות באתר , כגון: קבלת מידע על ספרים, הורדת מחירון מעודכן , גלישה למקורות אתרים מומלצים (כגון אתרי הוצאות ספרים), גלישה למקורות מידע מקצועי (כגון דברי תורה שמתפרסמים באתר), קריאת דפי תוכן כלליים כגון: אודותינו, תקנון וכו'.
מכיוון שאנו עוסקים באתר מסוים ובתרחיש ספציפי, לא נתייחס בעבודה זו להיבטים (הרבים) הקיימים בסביבת העבודה הממוחשבת, קרי: תנוחה ותנועה, ביומכאניקה של היד, עיצוב ותיכון סביבת העבודה, תאורה בסביבת העבודה ותהליכים כלליים הקשורים לניהול האתר ותוכנו. לא נעסוק בתצוגת המחשב של Windows (למשל לא נעסוק בכפתור ה-Start שבתחתית העמוד). נעסוק במאפיינים חזותיים אך לא נעסוק באספקטים של מערכת השמע, מכיוון שבאתר ובתרחיש הקנייה אין משמעות למערכת זו.
נציג את פרופיל המשימה ואת פרופיל המשתמש. לאחר מכן נציין את מאפייני השימוש בסביבת העבודה ואת מגוון אפשרויות הגולש במערכת (עפ"י מנהל האתר).
לאחר מכן נציג את תהליך השימוש באתר - קניית ספר, לפי שלבים, וננתח אותו תוך כדי הצעות לשיפורים.

**הערת מערכת: מקורות העבודה הינם קישורי אינטרנט שאינם פעילים עוד.

קטע מהעבודה:

בניגוד לאתרים מכירות אחרים מכיוון שיש הרבה קטגוריות (מדובר בספרים) הקטגוריות מופיעות תמיד בראש העמוד ולא מגיעים אליהם דרך התפריט.
[הערה: ב"צומת ספרים" הקטגוריות מופיעות בצד ימין מלמעלה למטה, ואין הרבה קטגוריות, לעומתם ב"סטימצקי" מגיעים לקטגוריות דרך התפריט הראשי, אלא שאז נפתח חלון "ענק" ב-2 מימדים שמפרט את כל התחומים והקטגוריות הקיימות].
הקטגוריות מסודרות (ברובן, למעט הראשונות והאחרונות) בסדר אלפא ביתי מימין לשמאל. לדעתנו היה עדיף לעבוד לפי עיקרון הסמיכות ולרכז קטגוריות דומות באותה עמודה (למשל: ספרי ילדים, נוער, וספרי קריאה בעמודה אחת וכו').

תגים:

פרופיל משתמש · פרופיל משימה · אפיון · מכירות · אינטרנט · מסחר אלקטרוני · ספרי קודש · ספרים

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תחנות עבודה ממוחשבות - תיכון וניתוח תהליך רכישת ספר באתר אינטנרט.", סמינריון אודות "תחנות עבודה ממוחשבות - תיכון וניתוח תהליך רכישת ספר באתר אינטנרט." או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.