היישום אינו מחובר לאינטרנט

השפעת ההתחממות הגלובלית על עצמת הוריקנים באוקיאנוס האטלנטי

עבודה מס' 070521

מחיר: 131.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: האם ההתחממות הגלובלית ושינויי האקלים הנלווים אליה ישפיעו על התגברות עוצמתן ותדירותן של סופות ההוריקן מעל האוקיאנוס האטלנטי.

3,202 מילים ,16 מקורות ,2015

תקציר העבודה:

בעבודה זו אתייחס לגורמים הקובעים את התפתחות ועצמת סופות ההוריקן והסופות הטרופיות, היינו השפעת התנאים הסביבתיים באפריקה ובאוקיאנוס האטלנטי. מטרת העבודה היא לבחון אם ההתחממות הגלובלית ושינויי האקלים הנלווים אליה ישפיעו על התגברות עוצמתן ותדירותן של סופות ההוריקן מעל האוקיאנוס האטלנטי.
על מנת להגיע לדעה בעניין, אמנה את הגורמים שיושפעו מההתחממות הגלובאלית ואבדוק אם הם משתנים באותה מגמה כך שהשפעתם ברורה או שהשפעותיהם סותרות זו את זו. אנסה להדגים את המגמות על פי הממצאים עד כה.

תוכן עניינים:
מטרת העבודה
מבוא
מבנה סופת ההוריקן והתהליכים בה
השפעות אקלימיות על עצמת הסופה ותדירותה
ברקים בשקע האפריקני כביטוי לעצמת ההוריקנים
השפעת ההתחממות הגלובלית על עצמת הסופות
סיכום ודיון
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

קודם כל אגדיר: מהי סופה טרופית ?
סופה טרופית היא ביטוי למערכת לחץ נמוך בסקלה סינופטית ללא חזית שמקורה מעל מים טרופיים וסובטרופיים ונוצרות בקווי רוחב 20 דרום-20 צפון, בסופה זו ישנה מערכת סירקולציה וקונבקציה מאורגנת של רוחות בפני השטח.(Henderson and Sellers-1998).
מערכת לחץ נמוך או שקע בניגוד לרמה (שהיא מערכת לחץ גבוה), היא אזור בו הלחץ האטמוספרי נמוך מזה שבסביבתו, זוהי מערכת שגורמת להתכנסות אוויר למרכזו של השקע ועקב כך לעלייתו ומעודדת כך היווצרות עננים ומשקעים. בעקבות כוח קוריוליס, כוח שביחס למערכת מסתובבת גופים סוטים מהתנועה בקו ישר,גם ללא כוחות חיצוניים, נוצרת תנועה מעגלית ושקע במקרה זה.

תגים:

אטמוספירה · הוריקנים · קוריוליס · התחממות גלובלית · מטאורולוגיה · שינויי אקלים · גלובל · איכות סביבה · קיימות · מזג אוויר · בצורת · מדעי הטבע · טבע

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "השפעת ההתחממות הגלובלית על עצמת הוריקנים באוקיאנוס האטלנטי", סמינריון אודות "השפעת ההתחממות הגלובלית על עצמת הוריקנים באוקיאנוס האטלנטי" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.