היישום אינו מחובר לאינטרנט

אל קעידה וסייבר טרור

עבודה מס' 070385

מחיר: 164.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: מהו הסייבר טרור, האם וכיצד עושות קבוצות טרור שימוש במרחב הקברניטי לשם קידום מטרותיהן.

3,874 מילים ,16 מקורות ,2012

תקציר העבודה:

העבודה מבקשת לבחון מה הוא הסייבר טרור, האם וכיצד עושות קבוצות טרור שימוש במרחב הקברניטי לשם קידום מטרותיהן. לטענתי, האינטרנט הוא אמצעי זול, יעיל, זמין ומהיר לקידום אידיאולוגיות של ארגוני טרור, גיוס חברים חדשים, העברת מסרים וקיומו הוא הכרחי לקיומו של ארגון טרור כזה או אחר. לשם חיזוק והתמקדות, בחרתי לקחת כמקרה בוחן את ארגון אל קעידה. מבנה העבודה הוא כדלקמן: ראשית אציג רקע תיאורטי בדבר תיאוריית השימושים והסיפוקים המתייחסת לאימוצן של טכנולוגיות חדשות, כולל טכנולוגיות תקשורת, שמיועדות לספק את צרכיהם של בני האדם שאמצעי תקשורת אחרים שכבר קיימים, אינם מספקים. פרק ראשון יסביר על הסייבר טרור, פרק שני יעסוק במקרה הבוחן - אל- קעידה והאינטרנט. פרק שלישי, הוא פרק הסיכום, יבצע סינרגיה בין הפרקים הראשונים ויבקש לענות על שאלת המחקר תוך התייחסות להשערה כפי שהצגתי במבוא.

תוכן עניינים:
מבוא
פרק תיאורטי - תיאוריית השימושים והסיפוקים
פרק א' - הסייבר טרור
פרק ב' - אל קעידה ואינטרנט
פרק ג' - סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

תיאוריית השימושים והסיפוקים מתייחסת לאימוצן של טכנולוגיות חדשות, כולל טכנולוגיות תקשורת, שמיועדות לספק את צרכיהם של בני האדם שאמצעי תקשורת אחרים שכבר קיימים, אינם מספקים. הצורה המעשית של השימוש בטכנולוגיות תקשורת חדשות באה לידי ביטוי באמצעות ה"תקשורת האלטרנטיבית", אשר מופעלת על ידי בודדים וקבוצות על מנת שיוכלו לקבל במה לביטוי עצמי פנים ארגוני וחוץ ארגוני. האינטרנט הוא מדיה אלטרנטיבית מסוג זה והוא מאפשר כיסוי רחב של נושאים, הצגת עמדות ותפיסות שלא בהכרח עומדות בקנה אחד עם התפיסות והגישות כמו אלו שזוכות לכיסוי רחב במדיה ההגמונית, והם אינם מחויבים לצנזר את עצמם, כלומר, יש להם אפשרויות בחירה רבות משלל המדיות האלטרנטיביות המוצעות היום מה שמביא להיענות על אותם צרכים של ארגונים שונים, דוגמת ארגוני מחתרת, ארגונים חברתיים עצמאיים ואף ארגוני טרור(5).

תגים:

טרור · דאעש · אינטרנט · טרור אסלאמי · פייסבוק · טוויטר · פיגועים · אלימות · תקשורת · מידע · טכנולוגיה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "אל קעידה וסייבר טרור ", סמינריון אודות "אל קעידה וסייבר טרור " או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.