היישום אינו מחובר לאינטרנט

השוואה בין בריטניה לגרמניה מבחינת משילות (תרגיל)

עבודה מס' 070166

מחיר: 90.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: השוואה באמצעות חמישה מאפיינים: משטר, ממשל, הליך החקיקה, ראש הרשות המבצעת וראש המדינה.

1,177 מילים ,2 מקורות ,2009

תקציר העבודה:

בעבודה זו, אשווה בין המדינות: בריטניה וגרמניה באמצעות חמישה מאפיינים: משטר, ממשל, הליך החקיקה, ראש הרשות המבצעת וראש המדינה. מטרתי בבחירת מאפיינים אלה היא בחינת כוחו של ראש הרשות המבצעת בבריטניה אל מול כוחו של הקאנצלר בגרמניה.

קטע מהעבודה:

תחילה, אשווה באמצעות קריטריון המשטר. קיימים שני סוגי משטרים: האחד הוא משטר נשיאותי, אשר הינו "צורת ממשל חוקתי שבה מנהיג ביצועי יחיד מושל באמצעות הסמכות הניתנת לו בבחירות יחד עם רשות מחוקקת עצמאית".' השני הוא משטר פרלמנטרי אשר הינו צורת ממשל בו "הממשלה צומחת מתוך הפרלמנט והוא יכול להפילה באמצעות הצבעת אי- אמון".² אם כן, הפרלמנט מהווה את מקור הסמכות של הרשות המבצעת. .....

תגים:

בריטניה · גרמניה · משטר · ממשל · חקיקה · משילות · רשות מבצעת · ממשל ופוליטיקה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "השוואה בין בריטניה לגרמניה מבחינת משילות (תרגיל)", סמינריון אודות "השוואה בין בריטניה לגרמניה מבחינת משילות (תרגיל)" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.