היישום אינו מחובר לאינטרנט

עבריינות מין - רצידיביזם וטיפול

עבודה מס' 069251

מחיר: 362.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת הטיפול, הפיקוח והתמודדות עם תופעת עברייני מין.

2,614 מילים ,18 מקורות ,2009

תקציר העבודה:

העיסוק בנושא הטיפול והפיקוח על עברייני מין מחייב הכרה של הגישות השונות בנושא הרצידיביזם (פשיעה חוזרת). לשם כך נבקש לבחון את שיעורי הרצידיביזם בקרב עברייני מין, תוך בחינת מחקרים שונים שנערכו בנושא. נתונים מדאיגים מדגימים כי בין השנים 2008-2009, נפתחו בארץ 4,424 תיקים על עבריינות מינית (הלמ"ס, 2009). לא פעם, כשאנו נתקלים במידע על עבירות מין, עולה בנו השאלה איזה עונש יקבלו. שאלה לא פחות חשובה היא כיצד מטופלת סוגיה זו, מעבר לשיטות הענישה הנהוגות. עבודה זו תסקור את הטיפול, הפיקוח והתמודדות עם תופעת עברייני מין.

תוכן עניינים:
מבוא
רצידיביזם בקרב עברייני מין
שיקום עברייני מין - תיאוריות ושיטות טיפול
לשמור או לשקם?
סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

הערכת חזרה לדבר פשיעה מושפעת מגורמים שונים שיכולים להעלותה עד עשרות אחוזים, בין הגורמים: מידת הסטייה המינית, גילו של העבריין בזמן שחרורו, היסטוריה פלילית קודמת, גיל העבריין, מין וגיל הקורבן, אופי הקשר בינו לעבריין, נטייה אישיותית אנטי-סוציאלית ועוד (Lievore, 2004).

תגים:

קרימינולוגיה · עבריין · עבריינות מין · רצידיביזם · טיפול · פשיעה · פסיכולוגיה · פושעים · פשע · פשיעה חוזרת

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "עבריינות מין - רצידיביזם וטיפול", סמינריון אודות "עבריינות מין - רצידיביזם וטיפול" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.