היישום אינו מחובר לאינטרנט

קונפליקט משפחה-קריירה

עבודה מס' 069250

מחיר: 362.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: מקרה בוחן לנקודת מבטה של אם ואשת קריירה בחברה הישראלית

3,290 מילים ,10 מקורות ,2007

תקציר העבודה:

בעבודה זו נציג את השיקולים והמשתנים המשפיעים על נשים אקדמאיות, אמהות לילדים, בעת יציאתן לעבודה, וננסה לבחון את חוויותיהן של נשים עובדות ואימהות לילדים בשנת 2007. החוויה הנשית-אימהית בשוק העבודה מחד ובעולם הבית מאידך, תומחש בנוסף לסקירה הספרותית באמצעות "ריאיון צבע" (ראיון יחידני), שאותו הכנו מראש. שאלות אלו נועדו לחשוף את נקודת מבטה של המרואיינת בנושאים: בחירת קריירה, הקמת משפחה, שביעות רצון מהעבודה והדרישות הנלוות אליה, וקונפליקט משפחה-קריירה.

תוכן העניינים:
1. מבוא
2. היבטים שונים בקונפליקט משפחה-קריירה: בקרב נשים בעולם המערבי-מודרני
3. ראיון צבע: הדגמה מתוך חייה של אשת קריירה
4. סיכום
5. ביבליוגרפיה
6. נספח: שאלות הראיון

קטע מהעבודה:

אולם הצטרפות האישה לכוח העבודה הביא לא רק לשינוי בתפקידיה בתוך המשפחה, אלא גם לשינוי מעמדה בה, ובתוך כך- כששני בני הזוג בעלי קריירה וסטאטוס מעמדי גדל- עליהם לשוב ולהגדיר את מעורבותם וחובותיהם בתוך המשפחה (ריכטר, 1992).

תגים:

נשים · עבודה · קריירה · משפחה · ילדים · משפחות · תעסוקה · פרנסה · מפרנס

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "קונפליקט משפחה-קריירה", סמינריון אודות "קונפליקט משפחה-קריירה" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.