היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניתוח דוחות פיננסיים והערכת שווי - ישרוטל

עבודה מס' 069161

מחיר: 181.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח מצבה הפיננסי של חברת "ישרוטל בע"מ" תוך התייחסות והשוואה לחברת "מלונות דן בע"מ".

12,494 מילים ,12 מקורות ,2011

תקציר העבודה:

בעבודה זו מוצג מצבה הפיננסי של חברת "ישרוטל בע"מ" תוך התייחסות והשוואה לחברת "מלונות דן בע"מ".

חברת ישרוטל הינה מהמובילות בענף התיירות בארץ, לחברה מלונות באזורים שונים ברחבי הארץ כשעיקר פעילותה היא באילת. החברה פועלת למען התרחבות באזורים שונים כמו ים המלח ומצפה רמון. תוצאותיה העסקיות של החברה מושפעות במידה רבה מגורמים שאינם תלויים בה ואשר יורחב הדיבור עליהם בהמשך, גורמים מאקרו כלכליים כגון: עונתיות, אירועים ביטחוניים, מצב כלכלי עולמי וכדומה. החברה פועלת רבות ועושה כל שביכולתה על מנת לשמר על הכנסותיה גם במצבים אלו.
תחילה, העבודה סוקרת את ענף המלונאות כולל ניתוח מגמות בענף. בנוסף הסקירה מתייחסת לענף התיירות אשר מהווה השפעה ניכרת על ענף המלונאות.
בהמשך סקירה נרחבת על חברת ישרוטל - המבנה הארגוני של החברה, תמצית תוצאות עסקיות לאורך השנים, מאפיינים אסטרטגיים וכדומה.
ניתוח החברה בוצע על ידי שימוש בכלים חשבונאים שונים, וביניהם: ניתוח SWOT , ניתוח דוחות רווח והפסד, ניתוח דוחות מאזן, ניתוח דוחות תזרימי מזומנים וניתוח יחסים פיננסיים. ניתוחים אנכיים ואופקיים לאורך השנים.
הסקירה מבוססת על דוחות הדירקטוריון של החברה בין השנים 2008-2011, מאמרים כלכליים על הענף, אתר החברה ואתרי אינטרנט כלכליים העוקבים אחר השינויים בחברה הפרט ובענף ככלל.
במטרה לאמוד את מצבה הפיננסי והעסקי של חברת ישרוטל בהשוואה לענף, לשינויים ולמגמות השונות המתרחשות בו, נבחרה כבסיס להשוואה "חברת מלונות דן בע"מ".
חברת דן מקבילה בגודלה ובאופייה לחברת ישרוטל, (על אף שינויים אסטרטגיים בין החברות בקהל היעד שאליו מופנים עיקר המאמצים), ומהווה כמתחרה העיקרית של ישרוטל.
בסיכום העבודה נערכה לחברת ישרוטל הערכת שווי על פי שיטת היוון תזרים מזומנים, DCF.
שיטה זו משמשת כיום כשיטה הנפוצה ביותר להערכת שוויין של מרבית החברות. הערכת שווי של חברה הינו נושא מעניין ומורכב, הדורש ירידה לפרטים של החברה והסביבה בה היא פועלת. באמצעות אלמנטים אלה ניתן להעריך את עתידה העסקי של החברה ויכולתה להפיק מזומנים בעתיד.

תוכן העניינים:
מבוא
סקירת ענף התיירות בישראל
סקירת ענף המלונות בישראל
סקירת חברת "ישרוטל בע"מ"
ניתוח S.W.O.T
ניתוח המאזן
ניתוח דו"ח רווח והפסד
ניתוח דו"ח תזרים מזומנים
יחסים פיננסיים
הערכת שווי החברה
סיכום ומסקנות
ביבליוגרפיה
נספחים

קטע מהעבודה:

התיירות בישראל מהווה מרכיב חשוב בהכנסות מדינת ישראל ומשמשת כמנוע צמיחה.
פיתוח בענף זה מביא עימו משרות נוספות למשק המקומי ומכניס אליו הון של תיירים, בין אם תושבים אמידים ובין אם תיירים מחו"ל. במקומות מסוימים בארץ השפעת פיתוח הענף מוערכת בתוספת של כ- 40 משרות לכל אלף תיירים.
בישראל, כמו במדינות רבות בעולם, ענף התיירות נמצא במגמת עלייה.
במשך השנים, הושפעה התיירות בצורה משמעותית מהמצב הפוליטי-ביטחוני בישראל. בשנים האחרונות חלה עלייה הדרגתית בתנועת התיירות לארץ, כשהשיא בכל הזמנים היה בשנת 2010, בה ביקרו בישראל 3.45 מיליון תיירים, עליה של 26% בהשוואה ל- 2009.

תגים:

פיננסי · כלכלי · דוח רווח והפסד · מאזן · תזרים מזומנים · ענף המלונאות · ענף התיירות · מבנה ארגוני · SWOT · תוצאות עסקיות · מאקרו כלכלה · מגמות בענף · יחסים פיננסיים · אופקי · אנכי · הערכת שווי · DCF

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניתוח דוחות פיננסיים והערכת שווי - ישרוטל", סמינריון אודות "ניתוח דוחות פיננסיים והערכת שווי - ישרוטל" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.