היישום אינו מחובר לאינטרנט

תיאוריות דיגיטליות

עבודה מס' 068977

מחיר: 181.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: השפעת המדיה הדיגיטלית על תהליכי תכנון באדריכלות, על התוצר הסופי, על הקשר בים האדריכל לעבודתו ועוד.

2,669 מילים ,2011

תקציר העבודה:

העבודה כוללת את הנושאים הבאים:
1. תהליכי תכנון דיגיטליים
2. ווירטואליות
3. ניתוח ראיון עם האדריכל Jessie Raizer

קטע מהעבודה:

הופעת המדיה הדיגיטלית, הכוללת בהגדרתה כל אדריכלות שנוצרה באמצעות מדיה זו, וכזאת שלא יכלה להיעשות אלא באמצעותה, השפיעה באופן נרחב על תהליכי התכנון האדריכלי. אביא כאן את ההיבטים המרכזיים, לפי הבנתי.
האופן הראשון בו אדון הוא השפעת המדיה על הקשר בין האדריכל לבין התוצר הסופי. לפני שנות ה-90, העת בה המדיה הדיגיטלית החלה לתפוס תאוצה בעולם, הייתה השפעתם של האדריכלים על התוצר הסופי, המבנה או הקומפלקס, כמעט מוחלטת וניתנת לצפייה מראש. האדריכל הוא שקבע את הצורניות ואת היחס של רכיבי המבנה או המבנים אחד כלפי השני באופן ישיר. השפעה, או ליתר דיוק, שליטה זו הושגה באמצעות 'תכנון קלאסי' - שרטוט תוכניות המבנה ובניית מודלים פיסיים.

תגים:

אדריכלות · דיגיטלית · ווירטואלי · מדיה · השפעה · ניתוח · תיאוריות · תיאוריה · מחשב · תכנון · פרמטרי · פרמטרים · מבוסס · חומר · זמן · חלל · תהליכי ייצור · אדריכלות מגיבה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תיאוריות דיגיטליות", סמינריון אודות "תיאוריות דיגיטליות" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.