היישום אינו מחובר לאינטרנט

תרבות של שירות

עבודה מס' 068219

מחיר: 120.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: איכות השירות ב- GO active רשת מועדוני כושר בינלאומית.

2,485 מילים ,4 מקורות ,2010

תקציר העבודה:

הארגון שבחרנו הוא: GO active, רשת מועדוני כושר בינלאומית, הסניף שבחרנו להתמקד בו ממוקם במערב ראשון. רמת המודעות של ההנהלה והעובדים לתרבות השירות: ראשית כל, יש לציין כי האווירה השוררת בארגון היא המסר שהעובדים מקבלים על מה שחשוב בארגון. העובדים מקבלים את המסר הזה מתוך התנסויותיהם תוך כדי העבודה. התנסויות אלה נובעות מנהלים והליכים של משאבי אנוש, של ניהול תפעול ושל שיווק שלפיהם הם עובדים, ומהתפיסות שלהם מה הן צורות ההתנהגות שההנהלה מתגמלת, מצפה להן ותומכת בהן. ניתן לראות באווירה גם מעין ציפוי המונח על תרבותו הבסיסית של הארגון, שהיא מערכת הערכים והאמונות המשותפים לעובדים. ערכים ואמונות אלה מעצבים את ההתנסויות של העובדים. כשעובדים מגיעים למסקנה שהנושא של הארגון הוא שירות, הם מסיקים שההנהלה מאמינה בסיפוק צורכי אנשים ומעריכה זאת. כלומר ניתן ללמוד כי הצורה שבה ארגון מתייחס לעובדיו משתקפת בצורה שבה העובדים מתייחסים ללקוחות.

ראשי פרקים:
1. הגדרת ניהול איכות שירות
2. רמת מודעות השירות במכון הכושר 'גו אקטיב'
3. עשרת ההיבטים של איכות שירות
4. רמת איכות השירות בגו אקטיב הבאים לידי ביטוי בעשרת ההיבטים
5. תקלות פוטנציאליות בשירות
6. דרכי התמודדות בגו אקטיב עם התקלות בשירות
7. שלושת צרכי הלקוחות
8. סיכום

קטע מהעבודה:

1.המהימנות ב-GO active היא קוהרנטית במתן שירות איכותי ואדיב ללקוחותיה, היא מתבטאת בקיום הבטחות למנויים בין היתר בהתייחס לחוזה של המנוי ולתוכנית הכושר שנקבעה לו, עמידה במטלות שנקבעות לנציגים ולמנהלות באופן סדיר ועקבי. העקביות באה לידי ביטוי לדוגמא בכך שמנהלת תיקי הלקוחות מחויבת לעקביות ביצירת קשר עם המנויים (לקוחות), בפרק זמן של כל שבוע וחצי.

תגים:

שירות טוב איכות · מועדון כושר · חדר כושר · ספורט · בריאות · תרבות ארגונית

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תרבות של שירות", סמינריון אודות "תרבות של שירות" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.