היישום אינו מחובר לאינטרנט

תופעת הזנות בישראל

עבודה מס' 068151

מחיר: 120.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת היבטים שונים של התופעה והתייחסות למדיניות החברתית כלפיה בישראל.

4,909 מילים ,21 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

עבודתנו מתמקדת בתופעת הזנות בישראל. תחילה נציג סקירה ספרותית הקיימת בנושא תופעת הזנות בישראל וכן תיאור התפתחות התופעה. בהמשך נסקור בקצרה נתונים סטטיסטיים אודות היקף התופעה ומימדיה, אם כי יש בעייתיות באמידת היקף התופעה בשל חשאיות העיסוק וההסתרה של העוסקים בתעשיית הזנות. לאחר מכן נפרט לגבי הגורמים המביאים אישה לעסוק בזנות, קווים מאפיינים של העוסקות בזנות ונרחיב בעניין המחלות והמחיר הפיזי שהזונות משלמות בגופן. בנוסף נציג היבטים כלכליים בקשר לתופעה, מידע באשר ליצירת קשר עם הלקוח וכן נעסוק בעניין פרסום שירותי זנות ותעשיית המין בישראל.
עוד נעסוק במדיניות החברתית הנהוגה בישראל כלפי תופעת הזנות בכלל ובהיבט המשפטי בפרט, כמו כן נציג בקצרה מספר עמותות המטפלות בזנות בישראל. בחרנו לחקור את המדיניות החברתית הרווחת כלפי תופעת הזנות גם מתוך עמדותיהם של אנשים בסביבתנו הקרובה, נציג את ממצאי סקר העמדות שיזמנו וערכנו בקרב מדגם נוחות ולסיכום נעלה חוות דעת אישית שלנו באשר לתופעה והטיפול בה בישראל וכן הצעות לשיפור.

תוכן עניינים:
1. מבוא
2. הצגת הנושא - תופעת הזנות בישראל
3. סקירת ספרות
3.1 התפתחות התופעה
3.2 הגורמים שמביאים אישה לעסוק בזנות
3.3 קווים מאפיינים של העוסקות בזנות
3.4 זנות ומחלות
3.5 היבטים כלכליים בזנות
3.6 יצירת הקשר עם הלקוח
3.7 פרסום שירותי זנות ותעשיית המין בישראל
4. נתונים סטטיסטיים
5. המדיניות החברתית הנהוגה בישראל כלפי תופעת הזנות
6. סקר עמדות בנוגע לתופעת זנות בישראל
7. סיכום - ביקורת אישית והמלצות
8. רשימת מקורות

קטע מהעבודה:

זנות הרחוב - היא הצורה היותר מוכרת של זנות והיא זו המושכת אליה את מירב תשומת הלב הציבורית; מכונים - אלו מקומות הניתנים לזיהוי בקלות כמספקים שירותי מין, הנפוצים ביותר הם מכוני עיסוי; זנות בארים - ישנם בארים המשמשים כמקום מפגש לזנות וללקוחות. הקשר של הבארים עצמם לשירותי המין אינו חד משמעי; בתי זונות - מקומות שבהם מספר זונות מספקות שרותי מין. גם בארץ קיימים בתי זונות אך המידע עליהם מצומצם כיוון שהם אסורים על פי חוק; נערות ליווי - נחשבות לעלית של הזונות. (דאור, 1990).

תגים:

שירות ליווי · זונות · שירותי מין נשים · מיסוד הזנות

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תופעת הזנות בישראל", סמינריון אודות "תופעת הזנות בישראל" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.