היישום אינו מחובר לאינטרנט

תורת הראיון - דיאלוג ראיון קבלה למקום עבודה

עבודה מס' 068075

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח של ראיון בין דרג ניהולי לזוטר המתמודד למשרה במקום עבודה.

3,034 מילים ,8 מקורות ,2009

תקציר העבודה:

בעבודה זו היה עליי להציג סוג של ראיון. בחרתי להציג ראיון מיוני לתפקיד במקום עבודה.
בתחילה מניתי ספרות ביבליוגרפית המפרשת מה המושג ראיון אומר.
לאחר ביצעתי הכנה לראיון מצד המראיין, בהמשך הצגתי מבנה ראיון עבודה תוך פירוט כל אחד מתתי הראיון. בתום הראיון היה עליי לנתח את הראיון מהם מטרות הראיון, מהם המיומנויות שהתקיימו במהלך הראיון ומה טיב הקשר שנרכש בין המראיין למרואיין.
בתחום שלב הניתוח היה עליי לדון ממבט על , על התנהלות הראיון ולתת ביקורת בונה מה היה טוב ומה לא תוך בחירת חלק מהאספקטים שבוצעו בראיון.
בתום כל התהליך ציינתי מה למדתי מן הקורס הנלמד.

קטע מהעבודה:

שלב ראשון- שלב הפתיחה-
בשלב זה המראיין הציג שאלות אשר אינן קשורות לראיון העבודה על מנת לשבור את אווירת המתח והלחץ של המועמד ולתת לו זמן להתאקלמות. המראיין הציע למועמד לשתות, היה חביב חייך , הציג בפניו את תהליך הראיון. לאחר שלב זה, המרואיין נשאל שאלות רקע אינפורמטיביות על מנת שהמראיין יוכל לשאוב מידע רלוונטי ועדכני. תוך מהלך הראיון המנהל שם דגש על שפת הגוף שהתבצעה כמו לדוג' הנחת התיק בצד, צורת ההליכה וכן הלאה.

תגים:

תפקידים בארגון

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תורת הראיון - דיאלוג ראיון קבלה למקום עבודה", סמינריון אודות "תורת הראיון - דיאלוג ראיון קבלה למקום עבודה" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.