היישום אינו מחובר לאינטרנט

בריכת שחיה פרטית - בנית תקציב וניתוח

עבודה מס' 067581

מחיר: 181.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: מהו תקציב, מהן מטרותיו, בניית תקציב וניתוחו.

2,619 מילים ,3 מקורות ,2007

תקציר העבודה:

התקציב ככלי בידי המנהל עשוי להביא תועלת רבה לניהול חברה עסקית, שכן עריכתו מחייבת תכנון ומביאה לתאום בין יחידות החברה.
עבודה זו המחולקת לשני חלקים תפרט בחלקה הראשון על תקציב מהו, ואיך מתכננים ומרכיבים אותו; בנוסף נפרט את משמעות התקציב בחברה ואיך הוא עוזר למנהלי החברה. בחלקה השני של העבודה נתבקשנו להכין תקציב עבור סניף דרבי לשנת הפעילות של 2008. התקציב ילווה בניתוח נתונים ומאורעות מהסניף בשנים הקודמות וננסה להסביר ככל האפשר על דרך בניית התקציב החדש לשנת 2008 ואיך אנו רואים את הדרך הנכונה לעבודה בחברה על מנת שהסניף יוכל להגיע ליעד הנדרש על ידי מנהלי החברה, בייחוד על ידי ג'ון צ'רמבורי שלטענתנו צריך לשנות קצת את צורת עבודתו והתמקדותו בתחומים נוספים ולהתבסס על מבנה התקציב יותר מאשר לתחושות בטן ואהבות ישנות.

תוכן עניינים:
מבוא

1. תקציב
1.1 תקציב מהו?
1.2 מהן מטרות התקציב?
1.3 התקציב והשפעתו בהשגת מטרות החברה
1.4 איך בניית תקציב מתבצעת
1.5 התקציב כעזר למנהל בהשגת מטרות החברה

2. תקציב תפעולי לשנת עבודה 2008
2.1 ניתוח תקציב 2007
2.1 הצעת תקציב 2008

סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

התקציב מהווה כלי ניהולי ממדרגה ראשונה ומשמש לצרכים פנימיים בלבד, אין חובה ליישם
אותו בחברה ואין חובה לפרסם אותו ברבים. התקציב עוזר לחברה לתכנן מבעוד מועד את כל המהלכים הכלכליים והעסקיים של החברה, לתאם בין מחלקות השונות של החברה ולפקח על אופן ביצוע התוכנית הכלכלית, לפי אינהורן "התקציב העסקי בחברה היצרנית או בחברה הנותנת שירותים הוא למעשה ביטוי כספי לתכנון הפיזי שנערך בה,והוא מהווה תכנית הפעילות שלה לתקופה מוגדרת (בדרך כלל שנה) המבוטאת במונחים כספיים" (1997, עמ' 276), התקציב מאפשר לקבל החלטות הן ברמה השוטפת והן ברמה האסטרטגית.

תגים:

תקציב · תיכנון

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "בריכת שחיה פרטית - בנית תקציב וניתוח", סמינריון אודות "בריכת שחיה פרטית - בנית תקציב וניתוח" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.