היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניהול בינלאומי - נייקי ארצות הברית ונוקייה פינלנד

עבודה מס' 067004

מחיר: 229.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת המדינות והשוואה של מאפיינים תרבותיים, שיטות ניהול ואופן קבלת החלטות, מו"מ בינלאומי, ניהול משאבי אנוש והיבטים אסטרטגיים.

8,985 מילים ,9 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

העולם נתפס כיום כשוק בינלאומי גדול הפותח נתיבי הזדמנויות בתחומים שונים. גלובליזציה מעודדת יצירת קשרי גומלין חוצי גבולות ולאום ובעולם מתרבה התופעה של חברות רב לאומיות, הנשלטות ע"י הנהלה ראשית אחת ופעילותיהן מתפרסות במדינות רבות. החברות הללו נוקטות בגישה גלובלית ביחס לשווקים זרים ומשתמשות במאגר משאבים משותף וחזון אסטרטגי משותף.
מגמה זו יוצרת עבודה בתנאים של מורכבות וכדי להתמודד עם מורכבות זו על המנהלים להיות מודעים להבדלים הקיימים בתחומים של תרבות, דפוסי ניהול ,ניהול משאבי אנוש ועוד. קיים מעבר מניהול משווה לניהול בינלאומי, המתאים לכל אזור בכל ארץ את האסטרטגיה המתאימה.

בעבודה יוצגו ארצות הברית ופינלנד, מדינות משני גושי סחר שונים. ייבחנו היכולות והקשים הצפויים מקיום של פעילות עסקית של כל אחת מהמדינות במדינה האחרת. ראשית תוצג סקירה קצרה על שתי המדינות ואפיונן בהיבט הפוליטי, הכלכלי, החברתי והטכנולוגי. בהמשך יושוו המדינות בהתאם למדדים שונים: מאפיינים תרבותיים, שיטות ניהול ואופן קבלת החלטות, מו"מ בינלאומי, ניהול משאבי אנוש והיבטים אסטרטגיים.

תוכן עניינים
מבוא
הצגת שתי החברות בפרוייקט
הצגת שתי המדינות בפרוייקט ( על ידי ניתוח PESTEL )
הצגת נושאים לבחינה - תרבות עסקית, משא ומתן, אתיקה
החברות המוצגות בסקטור העסקי המקומי שלהן
ניתוח SWOT של שתי החברות הנבחרות
שיתופי פעולה אסטרטגיים - תיאוריה
אסטרטגיית שיתוף הפעולה הנבחרת לשתי החברות
הצעות לשיתופי פעולה
ניתוח TOWS לשתי החברות הנבחרות
סיכום ומסקנות
ביבליוגרפיה
נספחים

הערת מערכת: לא בכל העבודה צויינו מראי מקום.

קטע מהעבודה:

הכלכלה של ארצות הברית היא כלכלה מעורבת, מבוססת קפיטליזם, גדולה ומפותחת, עשירה באוצרות טבע ורוב שטחיה פוריים. על פי קרן המטבע הבינלאומית התוצר המקומי גולמי של ארצות הברית עומד על יותר מ13 ביליון דולר, המהווה כ-20% מהתמ"ג העולמי, שני רק לתוצר המקומי הגולמי הכולל של מדינות האיחוד האירופי. המדינה ממוקמת במקום השמיני בעולם ביחס של תמ"ג נומינאלי לנפש ובמקום הרביעי בעולם ביחס של תמ"ג לנפש במונחי כוח קנייה (PPP). ארצות הברית היא היבואן הגדול ביותר של סחורות ושירותים, והיצואן השני בגודלו. שותפותיה העיקריות למסחר הן: קנדה, סין, מקסיקו, יפן והאיחוד האירופי. המטבע הוא הדולר האמריקני.

תגים:

TOWS · SWOT · PESTEL · תרבות עסקית · משא ומתן · אתיקה

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניהול בינלאומי - נייקי ארצות הברית ונוקייה פינלנד", סמינריון אודות "ניהול בינלאומי - נייקי ארצות הברית ונוקייה פינלנד" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.