היישום אינו מחובר לאינטרנט

עבירות על רקע מיני

עבודה מס' 066997

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת מאפייני התופעה.

3,222 מילים ,15 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

עבודה זו תעסוק בעבריינים שעברו עבירות על רקע מיני. עברייני מין הם עבריינים שביצעו אחת ממגוון עבירות שהוגדרו בחוק כעבירות מין, אשר יוצגו להלן. בין עבירות אלה, השכיחות ביותר הן אונס והתעללות בילדים. יש המכנים עבירות אלה כהתעללות מינית, התעללות או ניצול מיני.
ישנה עלייה הדרגתית באסירים המואשמים בביצוע עבירות מין. עלייה זו היא בבחינת סכנה לציבור. על כן, חשוב לחקור את הנושא ולמצוא לו טיפול מתאים.

קטע מהעבודה:

בפתחו של כל דיון בעבירות מין יש להתייחס תחילה אל זהותן של אותן עבירות. הניסיונות לערוך טיפולוגיה סדורה, עקיבה וממצה של עבירות המין נתקלת עד מהרה בקשיים מרובים. ניתן להדגים את הקושי בניסיונות הרבים להגדיר את עבירות המין. כך, למשל, הגדרת עבירות המין כעברות הנעשות באמצעות איברי המין והרבייה או כלפיהם מוציאה מגדרה את עבירת המעשה המגונה, למשל, הנעשית ע"י עבריין על איבר אחר של הקורבן. הגדרת עברות המין כעברות הנעשות בגופו של הקורבן בהקשר מיני תיתקל בקשיים נוכח קיומן של עברות ההטרדה המינית, אשר אין כלל צורך במגע גופני על מנת לבצען.
ניתן להסיק כי אחד ממאפייני עבירות המין הוא רבגוניותן, ומכאן הקושי שבהגדרתן באופן ממצה. קשת המקרים העשויים להיכנס לגדרה של הגדרת עבירת המין, היא רחבה עד מאוד, ואולם השונות וההבחנה אינן קיימות רק במסגרת המעשים הספציפיים, אלא גם ברמת קיומה של הנורמה הפלילית עצמה (הלוי, 2003).

תגים:

עברייני מין · עבריינות מין · מיני רצידיביזם

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "עבירות על רקע מיני", סמינריון אודות "עבירות על רקע מיני" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.