היישום אינו מחובר לאינטרנט

ייצור מוצרי טבק - היבטים מוסרים

עבודה מס' 066994

מחיר: 217.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: האם יש הצדקה מוסרית לייצור מוצרי טבק?

4,304 מילים ,7 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

עבודה זו עוסקת ביצור מוצרי טבק. למרות הנזק העצום שמוצרים אלו גורמים, המחוקק לא הצליח לרסן תעשייה זו. הנושאים בהם העבודה עוסקת הם: כלכלה, בריאות, כלכלה קלאסית, היד הנעלמה, היבטים חוקיים בייצור טבק, מגבלות הריסון החיצוני, היבטים מוסריים ומודל השלבים לקבלת החלטות.

תוכן העניינים:
מבוא
פרק ראשון: טבק וכלכלה
כלכלה ובריאות
הכלכלה הקלאסית והטבק
פרק שני: היבטים חוקיים של תעשיית הטבק
פרק שלישי: היבטים מוסרים של תעשיית הטבק - מודל השלבים לקבלת החלטות מוסריות בניהול
דיון ומסקנות
מקורות

קטע מהעבודה:

הצורך להזהיר את הציבור מפני נזקי העישון מצא ביטוי בחוק הגבלת פרסומת למוצרי טבק לעישון התשמ"ג 1983 הקובע הגבלות חמורות על אפשרות הפרסומת שניתן לעשות למוצרי טבק ולעישון. סעיף 2 לחוק אוסר כל פרסום בשבח העישון עצמו, סעיף 3 לחוק אוסר כל פרסומת למוצרי טבק באמצעות שידורי הרדיו והטלוויזיה בישראל ע"י הקרנה פומבית, בעיתונים ובדברי דפוס המיועדים בעיקר לבני נוער עד לגיל 18 ובכלי תחבורה פנים ארציים. עוד נקבע בחוק כי לא ישווק אדם מוצרי טבק בחפיסה אלא אם מודפסת או מוטבעת על צידה אזהרה באותיות דפוס בנוסח: "אזהרה- משרד הבריאות קובע כי העישון מזיק לציבור."

תגים:

עישון · סיגריות · מוצר · ציבורי · בריאות · הציבור · מוסר · בעסקים · סרטן

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ייצור מוצרי טבק - היבטים מוסרים", סמינריון אודות "ייצור מוצרי טבק - היבטים מוסרים" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.