היישום אינו מחובר לאינטרנט

הערכת שווי - חברת טמפו

עבודה מס' 066747

מחיר: 302.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח עסקי ופיננסי והערכת שווי החברה.

4,505 מילים ,2007

תקציר העבודה:

חברת "טמפו תעשיות בירה בע"מ" מייצרת, מייבאת, משווקת ומפיצה משקאות שונים ללקוחותיה ברחבי ישראל תוך התמקדות בשני תחומי פעילות: האחד הינו תחום המשקאות האלכוהוליים, הכולל יינות, משקאות חריפים, בירות ומשקאות אלכוהוליים מוכנים לשתיה. השני הוא תחום המשקאות הקלים הכולל משקאות מוגזים, מיצים ומשקאות קלים, מים מינרליים ומשקאות מאלט בתחום זה מצויה החברה בתחרות עזה אל מול מתחרותיה. החברה מוכרת ומפיצה (באמצעות חברה בת) באופן בלעדי יינות ומשקאות חריפים המיוצרים ו/או מיובאים ע"י החברות מקבוצת ברקן. בפברואר 2006 חברה השיקv באמצעות חברה בת מוצרי מים מתוצרתה תחת המותג Aquanova. לחברה תחום פעילות נוסף של ייצור מבחנות ומכסים פלסטיים לבקבוקים לייצור בקבוקי משקה, וכן זכויות במספר נכסי מקרקעין, שאינם משמשים את תחומי הפעילות של החברה. בשנתיים האחרונות מחיר המניה עלה בכ- 6.5% לעומת 68% תשואה שהשיג המדד בו נסחרת המניה. בתאריך 15.6.2005 הושלם ונכנס לתוקפו שינוי מבני בחברה שעיקרו פיצול פעילותה של החברה בתחום המשקאות לחברת הבת , שיוסדה על ידי החברה לצורך ביצועו של השינוי המבני ורכישה על ידי חברת היינקן של 40% מן המניות בחברה הבת.

קטע מהעבודה:

מניתוח 3 השנים האחרונות (2004-2006) של פעילות החברה הגענו למסקנה שהקריטריונים המפורטים בטבלה להלן הם שישפיעו על הצמיחה של החברה בעתיד. בשנים האחרונות הראתה החברה חוסר עקביות בצמיחה, יחד עם זאת אנו צופים כי כחלק מתהליך הצמיחה הקיים בשוק העולמי תושפע גם החברה לחיוב, אי לכך הגענו לאחוז צמיחה אחיד לכל שנה עד 2010.

תגים:

טמפו

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "הערכת שווי - חברת טמפו", סמינריון אודות "הערכת שווי - חברת טמפו" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.