היישום אינו מחובר לאינטרנט

תרבות הסייבר ספייס / cyberspace (תרגיל)

עבודה מס' 066419

מחיר: 181.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: כיצד מהווה תרבות הסייבר חלק משמעותי כל כך בתרבות האמריקאית, וכיצד היא מתקשרת לנרטיבים, מיתוסים ואתוסים אשר מהווים בסיס יסודי לתרבות זו.

3,515 מילים ,7 מקורות ,2005

תקציר העבודה:

הסייברספייס הנו תופעה יוצאת דופן, מורכבת, בעלת אינספור פנים ומעל לכל - דינאמית עד כדי אמורפיות, כך זה נראה לעתים. מרכזיותה של תופעה זו, על כל השלכותיה ונגזרותיה, והחלק ההולך וגדל שהיא תופסת בחיינו בכלל ובחיי אזרחי ארה"ב בפרט, הביאו חוקרים רבים לכתוב תלי תלים של מאמרים ולערוך מחקרים רבים בנושא המרתק הזה.
בעבודה זו אנסה לנתח כיצד מהווה תרבות הסייבר חלק משמעותי כל כך בתרבות האמריקאית, וכיצד היא מתקשרת לנרטיבים, מיתוסים ואתוסים אשר מהווים בסיס יסודי לתרבות זו.

קטע מהעבודה:

כשקוראים את מאמרו של יהושע אריאלי "משמעות הספר בהיסטוריוגרפיה האמריקאית", ניתן להבין מדוע מוטיב הספר, אשר ביטא תפיסה מרתקת ומורכבת, העניק אפשרויות שימוש רבות בו לתיאור תהליכים התפתחותיים אחרים, כגון זה בו דנו בקורס. טוען הכלכלן Loria כי: "בארה"ב טמון סוד תולדות האנושות כולה" (עמ' 69), ואכך ניתן לראות במוטיב הספר בסיס תיאורי ומעשי ממנו שאובים מונחים ומושגים רבים אשר נקשרו לעולם הסייבר המתפתח יום ביומו בקצב אדיר. התפתחות עולם הסייבר היא בעלת מאפיינים רבים, וניתן למצוא דמיון בין התפתחות זו לתהליך התפתחות האנושות כולה. המוטיב מספק מודל תהליכי כללי אשר היווה בסיס לתיאוריות וניתוחים רבים וניתן למצוא בנגזרותיו ניתוח מרתק של נושאנו אנו.

תגים:

סייבר · ספייס · סייברספייס · CYBER · SPACE · CYBERSPACE · תרבות · רשת · אינטרנט · מחשב · מחשבים · תקשורת

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תרבות הסייבר ספייס / cyberspace (תרגיל)", סמינריון אודות "תרבות הסייבר ספייס / cyberspace (תרגיל)" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.