היישום אינו מחובר לאינטרנט

סייבר טרור

עבודה מס' 069778

מחיר: 544.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: בחינת נושא הטרור במרחב הקיברנטי.

5,448 מילים ,25 מקורות ,2013

תקציר העבודה:

בעבודה זו ארצה לבחון את נושא הטרור במרחב הקיברנטי, נושא הנמצא על סדר היום בשנים האחרונות. למרות שמושג הסייבר טרור שגור בפי רבים, הרי שהשימוש בו חוטא לעיתים להגדרות המקובלות. על מנת לבחון האם תקיפות הסייבר אכן נופלות תחת הגדרה זו, אציג את המושג טרור על הגדרותיו השונות, תוך דגש על החשיבות שבעצם ההגדרה. לאחר מכן, אסביר על תופעת התקפות הסייבר ואציג את השימושים השונים שעושים הטרוריסטים במרחב הקיברנטי. בסיום, אשווה בין מושגים אלה ואבדוק האם אכן השימוש במונח סייבר טרור ראוי.

תוכן עניינים:
מבוא
הדילמות בניסוח הגדרות לטרור
מהו טרור
האינטרנט ככלי בידי הטרוריסטיים
לוחמת סייבר
האם ניתן להגדיר את לוחמת הסייבר כטרור
סיכום ומסקנות
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

הגדרת המונח טרור שנויה במחלוקת וזוכה לפרשנויות, למינוחים ולהגדרות שונות כשההבדל ביניהם נובע מהשקפתו ומנקודת מבטו של מתאר הפעולה. הקהילה הבינלאומית פעלה ופועלת למציאת הגדרה אשר תהיה מוסכמת על הכל ואשר תתייחס לגורמים כמו מאפייני מבצע הפעולה, מהי מטרתה הפוליטית, האם נעשה שימוש מקרי או מכוון באלימות, האם הקורבנות אזרחים או לוחמים והאם הייתה כוונה לזרוע פחד (Thurmond, 2010).

תגים:

סייבר טרור · סייבר · לוחמת סייבר · טרור · הגדרת טרור · אינטרנט · האקר · קראקר · האקרים · אינטרנט · ביטחון

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "סייבר טרור", סמינריון אודות "סייבר טרור" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.