היישום אינו מחובר לאינטרנט

סוגיות בתרבות פופולארית - המחאה החברתית כאירוע תקשורתי (תרגיל)

עבודה מס' 069374

מחיר: 156.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: דפני ליף כגיבורת תרבות, המרכיב הנוסטלגי במחאה וההיבט הסימבולי.

1,469 מילים ,4 מקורות ,2012

תקציר העבודה:

הגיבורים של האירוע הם מנהיגי המחאה ובעיקר דפני ליף אשר החלה את המחאה בעצמה דרך רשת האינטרנט ואף יצאה לרחוב ודיברה עם אנשים על המצב בניסיון לשכנע אותם לבוא ולמחות כנגד המצב. היא גיבורת האירוע מכיוון שהיא עשתה שינוי בעולם. גיבור מוגדר כ "אינדיבידואל נערץ, אדם בעל אומץ ותושייה יוצאי דופן המחולל שינוי בעולם". (גורביץ, ד' וערב, ד') ניתן לומר כי דפני ליף היא גיבורת תרבות, ההישגים שלה גרמו לה להתפרסם.

במהלך המחאה החברתית הייתה הרגשה לא פעם של נוסטלגיה. אחת הסיטואציות שהדגישו את הנוסטלגיה הייתה ההופעה של החמישייה הקאמרית אשר לא הופיעה שנים, אבל רובנו מכירים אותם וזוכרים אותם ואף מתגעגעים אליהם ואל הימים והזמן שהם מייצגים.

ניתן לראות במחאה גם את הסימבולי. סימבולי הוא הנקודה שבה האדם מגיע אל תוך התרבות.

קטע מהעבודה:

במאמר של צוקרמן 'גיבור תרבות' (2001) נאמר כי גיבור התרבות הוא המצאה של החברה הבורגנית ואף מוצר ברור של תרבות ההמונים. גיבור התרבות מושפע מאינטרסים כלכליים ופועל באופן ממוסחר, זאת על מנת לשרוד.

תגים:

תרבות פופולארית · דפני ליף · המחאה החברתית · גיבורי תרבות · מחאה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "סוגיות בתרבות פופולארית - המחאה החברתית כאירוע תקשורתי (תרגיל)", סמינריון אודות "סוגיות בתרבות פופולארית - המחאה החברתית כאירוע תקשורתי (תרגיל)" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.