היישום אינו מחובר לאינטרנט

אנטי-פסיכיאטריה

עבודה מס' 068762

מחיר: 60.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: רעיונות התנועה האנטי-פסיכיאטרית, וניתוח מקרה של אסי דיין.

1,285 מילים ,5 מקורות ,2011

תקציר העבודה:

בעבודה זו מוצגים רעיונות האנטי-פסיכיאטריה וכן מנותח המקרה של אסי דיין, עפ"י גלויה שכתב מהמחלקה הסגורה (25/10/2008) http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,636,209,29088,.aspx

קטע מהעבודה:

קולות של ביקורות נוקבות מגיעים מהתנועה האנטי פסיכיאטרית, תנועה זו מערערת על אבני היסוד של הפסיכופתולוגיה התופסת עצמה כתחום מחקר מדעי של הפרעות נפשיות, סביב "מדעיות" זו ישנה מחלוקת, מתוך טענה כי ה"מחלה" וה"חולה" מוגדרים בהתאם לערכים חיצוניים ולא לפי חריגה רפואית. (Szasz, 1961) כלומר, אין מקבילה גופנית למקור הסימפטומים כשם שיש במחלות שאינן נפשיות, וכשיש מתאם בין חריגה נוירולוגית ל"מחלה נפשית" מסוימת, אין מן ההכרח כי מדובר בקשר סיבתי בין השניים. זו הטענה המובילה תומכי גישה זו לכנות את המונח "מחלת נפש" כמטאפורה או כמיתוס(Szasz, 1961).

תגים:

אנטי-פסיכיאטריה · פסיכותפולוגיה · אסי דיין · DSM.

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "אנטי-פסיכיאטריה", סמינריון אודות "אנטי-פסיכיאטריה" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.