היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניתוח הסרט "דברים יפים ומלוכלכים"

עבודה מס' 067556

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: שילוב בין קוד הסובייקטיביות לנורמה האובייקטיבית.

1,845 מילים ,3 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

בעבודה זו אראה כי הסרט "דברים יפים ומלוכלכים" (2002) של הבמאי סטיבן פרירס, מפר את נורמת האובייקטיביות ומייצר עבור הצופה קוד סובייקטיביות. אני טוענת כי הקוד שמייצר הבמאי נחווה על ידי הצופים כנורמה אובייקטיבית התואמת לעולם הפנטסטי שהסרט יוצר.

קטע מהעבודה:

כפי שציין בנימין (1996), ההמונים של ימינו להוטים לקרב אליהם את הדברים מבחינה מרחבית ואנושית, כשם שהם להוטים לגבור על חד פעמיותה של כל מציאות נתונה על ידי קליטת שעתוקה. הצורך לנכס את המושא ולקרבו ככל האפשר בדמות תמונה, או יותר נכון, בדמות העתק. וכשם שבתמונה כרוכות יחד חד פעמיות והתמדת קיום, כך בשעתוק כרוכות ארעיות והישנות. יצירת האמנות המשועתקת נעשית יותר ויותר ליצירת אמנות שנועדה לכך מתחילת ברייתה. משעה שאי אפשר להשתמש עוד באמת המידה של האותנטיות לגבי הייצור האמנותי, כל תפקידה החברתי של האמנות משתנה מעיקרו. במקום ביסוסה על הפולחן בא ביסוסה על הפוליטיקה. (בנימין, 1996). הסרט "דברים יפים ומלוכלכים" הוא גם מותחן אורבני הוליוודי, שמטרתו למשוך קהל רב, אך במקביל הוא גם סרט פוליטי.

תגים:

קוד · סובייקטיביות · אובייקטיבי · קולנוע · דברים · יפים · מלוכלכים · בריטי · ישראלי

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניתוח הסרט "דברים יפים ומלוכלכים"", סמינריון אודות "ניתוח הסרט "דברים יפים ומלוכלכים"" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.