היישום אינו מחובר לאינטרנט

אדריכלות וסביבה ביפן

עבודה מס' 070524

מחיר: 108.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: טדאו אנדו - Azuma House

1,794 מילים ,5 מקורות ,2011

תקציר העבודה:

Azuma House - by Tadao Ando

מתוכנן על ידי טדאו אנדו אשר אין לו תואר באדריכלות ולמרות זאת נחשב לאדריכל וזכה בפרסי אדריכלות רבים.
ייעודה של היצירה הוא "לשקם את האחדות בין הבית ובין הטבע (האור והרוח) שאבד בתהליך המודרניזציה של יפן, במהלך הצמיחה המואצת של שנות החמישים והשישים". בנוסף ישנו ניסיון לתת לפתיחות הטבע להיכנס לתוך ההמשכיות של החלל האורבאני על ידי יעילות כלכלית. הבית הינו גם ניסיון להתמודד עם האורבניזציה והצפיפות. המבנה נמצא בסאמיושי שבאוסקה, בסביבה של בניית בתים מסורתית יותר מזו של אנדו (ראה תמונה 2). בנייה המתאפיינת בעיקר בבתים מעץ ואכן למדנו בתחילת הקורס כישנים רבות היה העץ החומר העיקרי לבניה.

קטע מהעבודה:

האזומה האוס נבנה בשנת 1976 בזמן תקופת שוואה 1926-1989 (כאשר היא מתחלקת לתקופה שלפני מלחמת העולם השנייה ולאחריה). האזומה האוס נבנה בתקופת הקיסר הירוהיטו אשר תקופת שלטונו הייתה הארוכה ביותר בהיסטורית יפן (ב-1989 עם מותו, החלה תקופת הייסיי).

תגים:

אדריכלות · יפן · פילוסופיה · מזרח אסיה · טדאו אנדו · אזומה האוס

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "אדריכלות וסביבה ביפן", סמינריון אודות "אדריכלות וסביבה ביפן" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.