היישום אינו מחובר לאינטרנט

קנאביס והתנהגות מינית

עבודה מס' 069997

מחיר: 181.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: בחינת הקשר שבין השימוש בקאנביס להתנהגות מינית.

1,980 מילים ,9 מקורות ,2006

תקציר העבודה:

ה- THC הוא רכיב ביואקטיבי הידוע בעיקר בשל השפעותיו על המצב הנפשי של האדם. במידה ניכרת THC מייצר גם השפעות אחרות רבות, כגון: ביטול כאבים בלידה, לחץ דם נמוך, וויסות של עווית הסימפון והפחתה של דלקות. THC נמצא גם כמשפיע על התנהגות מינית, אך עדיין המנגנון המולקולארי של השפעה זו נשאר בלתי פתור. הסינתזה הכימית של THC תוארה לראשונה ב-1964. בשנים שלאחר מכן, עורכי מחקר השתמשו ב- THC מלאכותי בכדי לחקור את ההשפעות הביולוגיות המגוונות שלו (Nephi, 2001).

קטע מהעבודה:

Dawley, Winstead, Baxter & Gay (1979) ערכו מחקר המבוסס על דיווח עצמי בקרב 84 סטודנטים אשר בדק את השפעות המריחואנה על הנאה מינית. הנבדקים חולקו לשלוש קבוצות: מעשנים שחוו חוויה מינית, מעשנים ללא חוויה מינית ולא מעשנים. מהתוצאות עלה כי הרוב בכל אחת מהקבוצות הגיב בצורה חיובית בנוגע לשאלת המחקר העוסקת בהשפעת המריחואנה על ההנאה מחוויה מינית.

תגים:

פסיכופרמקולוגיה · סקס · סמים · מין · יחסי מין

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "קנאביס והתנהגות מינית", סמינריון אודות "קנאביס והתנהגות מינית" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.