היישום אינו מחובר לאינטרנט

PTSD - הפרעה פוסט טראומטית

עבודה מס' 069628

מחיר: 96.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת ספרות בנושא המציגה טיעונים בעד ונגד הכללתה של ההפרעה הפוסט טראומטית במדריך האבחנות הפסיכולוגי (DSM).

3,217 מילים ,13 מקורות ,2001

תקציר העבודה:

העיסוק בתקפותה של ההפרעה הפוסט-טראומתית התפתח על רקע הפריחה והשגשוג של
ענף הפסיכולוגיה בשלהי המאה העשרים, דבר שהתבטא בשפע מחקרי, בהתבססות ההכרה המקצועית בתחום ובעיקר בנהירה של הציבור אל המטפלים השונים בניסיון למצוא מזור לקשיי המציאות המודרנית הלוחצת. הויכוח אודות ייחודיות האבחנה וההצדקה לקיומה הינו חשוב ומעניין כחלק מהדיון הכללי בשיח הפסיכיאטרי שהופך יותר ויותר לנחלת הכלל בשנים האחרונות.

תוכן העניינים:
מבוא
טיעוני "התביעה"
טיעוני "ההגנה"
סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

מכאן, טוען Young (1995) עלינו להסיק כי ההפרעה הפוסט-טראומתית היא אבחנה מלאכותית וכי למעשה מדובר בערבוב של חרדה ודיכאון, הן כי אין בידינו הוכחות מספקות מבחינה פילוסופית לתקפותה של האבחנה והן כי ברמה המעשית לא ניתן להכריע בדבר טיב הקשר שבין האירוע הטראומתי והחולי הנפשי.

תגים:

פוסט טראומה · DSM · זיכרון טראומתי · הפרעות נפשיות

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "PTSD - הפרעה פוסט טראומטית", סמינריון אודות "PTSD - הפרעה פוסט טראומטית" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.