היישום אינו מחובר לאינטרנט

ההומור הלשוני- שלישיית הגשש החיוור

עבודה מס' 069408

מחיר: 302.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: מאפייני ההומור הייחודי של השלישיה ותרומתה המיוחדת לעולם התרבות הישראלי.

3,198 מילים ,4 מקורות ,2012

תקציר העבודה:

ההומור ככלל, משמש פעמים רבות כבבואה תרבותית למתרחש באותה התרבות. האינטגרציה שהתרחשה באותם ימים בארץ, של קליטת עולים ממדינות רבות ומתרבויות שונות הובאה לידי ביטוי בצורה ייחודית ומרגשת בהומור הגששי. ההומור הגששי בפרט נבנה על ארבעה יסודות משמעותיים שיצרו את הייחוד ובסופו של דבר את תרומתם לתרבות הישראלית(4): היסוד החיצוני, היסוד התוכני עלילתי, היסוד הערכי, היסוד הלשוני.
להקת הגשש החיוור הציגה טקסטים הומוריסטיים באופן המיוחד רק לה. היא יצרה שפה ייחודית- "השפה הגששית" שהושפעה מהרחוב הירושלמי באותם ימים ובשנים שקדמו להם.

תוכן העניינים:
רקע
ההומור הגששי (היסוד החיצוני, היסוד התוכני עלילתי, היסוד הערכי, היסוד הלשוני)
-תמונת הבמה
-ההומור הלשוני
"השפה הגששית"
ניתוח המערכונים ("הכה את המומחה", "אף אחד לא קם""שירים, שערים וטכנאים")
סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

השפה ה"גששית" כשפה מדוברת וברורה הפכה לכזו בן היתר בשל העובדה שהיא הועברה לקהל על ידי שלושה שחקנים מצחיקים, המדברים במבטאים שונים, כאשר הדמויות ברובן הן של יוצאי עדות המזרח.

תגים:

הגשש החיוור · הגששים · הומור לשוני · הומור · תרבות ישראלית · פולי · גברי בנאי · שייקה לוי · עברית · בלשנות · מערכונים · סלנג · שפה · בידור

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ההומור הלשוני- שלישיית הגשש החיוור", סמינריון אודות "ההומור הלשוני- שלישיית הגשש החיוור" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.