היישום אינו מחובר לאינטרנט

תמהיל תקשורת שיווקית למוצר של חברת 'טויס אר אס'

עבודה מס' 068250

מחיר: 120.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: הצגת תמהיל שיווק למוצר "צלחת מעופפת עם שלט".

7,361 מילים ,2008

תקציר העבודה:

טויס אר אס הינה קמעונאית הצעצועים הגדולה בעולם המייצרת ומוכרת מגוון רחב של צעצועים. לאחרונה החברה פיתחה מוצר חדש: "צלחת מעופפת עם שלט רחוק" מוצר שנתקבל בהיסטריה בארה"ב והחברה מבקשת להחדיר אותו לארץ ולמכרו ברשת החנויות שלה הנשלטת בידי קבוצת "קשת - היפרטוי בע"מ". לצורך הקמפיין נשכרו חברי הקבוצה לייעץ לה על החדרת המוצר לשוק והתבקשה להיות מופקדת על ניהול התקשורת השיווקית שלה. הקבוצה גילתה בעבודה שעשתה רבות על שוק הצעצועים בכלל ועל פוטנציאל המוצר בפרט ותמנה כעת את מסקנותיה בפניכם ובפני חברת טויס אר אס העולמית:
הקבוצה גילתה שישנה מגמה בארץ של קניית משחקים איכותיים אך זולים, בבואה לבחון את המוצר לפי התמהיל שלו הוחלט שהמחיר המתאים למוצר יעמוד על 99 שקלים, מחיר סביר יחסית למוצרים בעלי איכות דומה וזול משמעותית לעומת משחקי מחשב, הקבוצה גילתה גם כן כי שוק הצעצועים נמצא בתרדמת והחלה לגבש מסע פרסום יחסית מסיבי לשוק אשר ילווה את החדרת המוצר וינסה למצב את החברה גבוה ולגרום לקנייה נוספת של מוצרי החברה ויעורר את השוק. לפני השקת הקמפיין הקבוצה ערכה סקר שוק ומצאה כי יש למוצר ביקוש והחליטה כי קהל היעד העיקרי שלה יהיה ילדים מגיל 7-18 ובמידה עקיפה גם הוריהם שכן הם מאופיינים ברכישה. הקבוצה ניסתה לגלות את התכונות החשובות לקהל היעד שלה ואשר יגרמו לו לרכוש את המוצר וגילתה כי לעיצוב המוצר ולתדמית שלו בפני חבריהם יש משקל רב באהדת הילדים את המוצר, הקבוצה סיכמה את מסקנותיה מסקר השוק שערכה וגילתה שאם הילדים יאהבו את תכונות המוצר וימצאו אותם לנכונות עבורם הם ישכנעו את הוריהם לרכוש את המוצר, כאשר רוב ההורים בעלי נטייה להיכנע לילדיהם. החברה ציינה כי מטרתה הראשונית היא מכירת 10,000 יחידות מוצר בשנה הראשונה.
לאור הממצאים הוחלט לצאת לקמפיין שיווקי נרחב שחושב ב-200,000 ש"ח בלבד, אשר יועלה בעזרת מגוון מרכיבי התקשורת השיווקית : בתחילה הקמפיין יועלה בטלוויזיה, ילווה בשלטי חוצות ובפרסומות באינטרנט, תוך ליווי של קד"ם מסיבי אשר שיאו באירוע ענק של אליפות ישראל לצלחות מעופפות בחוף ימה של הרצליה, יחסי ציבור למוצר ולחברה ומכירה אישית. כמו כן החברה תנסה לעורר לקוחות פוטנציאליים למוצר ע"י גירוי בנקודות המכירה, ובקניונים (שם יימכר המוצר כאשר הוא לא בתוך החנות - פירוט מלא בהמשך העבודה), יחסי ציבור (במיוחד ע"י תרומות לילדים והעצמת מוניטין הפירמה).
כדי למשוך תשומת לב בפרסום למוצר החדש, נשתמש במוטו הבא, "הצלחת המופלאה לכל ילד מגניב".

תוכן עניינים :
1. תקציר מנהלים
2. מבוא
3. רקע שיווקי
4. מטרות השיווק והאסטרטגיה השיווקית
5. ניתוח ע"פ מודל SWOT
6. התקשורת השיווקית - אסטרטגיה, חלוקת התקציב

7. פרסום
* מטרות ויעדי הפרסום
* אסטרטגיה פרסומית
* אסטרטגיה קריאטיבית
* אסטרטגית המדיה
* טקטיקה פרסומית

8. קד"מ
* מטרות הקד"מ
* אסטרטגיית הקד"מ
* טקטיקת הקד"מ
* תכנון מדיה מפורט

9. יחסי ציבור
*מטרות יחסי הציבור
* אסטרטגית יחסי הציבור
* טקטיקת יחסי הציבור

10. נספחים -
* שאלון
* תוצאות המחקר
* מסקנות המחקר
* סיכום עלויות

11. גאנט

קטע מהעבודה:

מיצוב הינו המקום היחסי של המותג בתודעת הצרכן.במקרה שלנו אנו רוצים למכור מוצר שמחירו סביר והמוצר הוא "עממי" ולכן המיצוב שלו (התפיסה של המוצר בעיני הקונים) צריך להיות פשוט, כדי שיימכר בכמויות גדולות, אמנם למוצר יש תוספת חדשנית,שלט רחוק, אך זוהי לא תוספת מרחיקת לכת שתגרום לנו למצב אותו כמוצר חדשני וטכנולוגי אלא כמוצר חדש המקנה לנו יתרון מסוים של ראשוניות.בנוסף, הבטחת המכירה הייחודית שלנו תהיה השלט האלחוטי המצורף לצלחת המעופפת אשר לא קיים באף מקום והבטחת המכירה הרגשית שלנו תהיה החדשנות שהמוצר שלנו מביא ואפשרות הגברת ההנאה מהמוצר ללקוחות המשתמשים בו לעומת משחק עם צלחת מעופפת רגילה.

תגים:

תמהיל · תקשורת שיווקית · טויס אר אס · toys r us · צעצועים · תקציב פרסום

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תמהיל תקשורת שיווקית למוצר של חברת 'טויס אר אס'", סמינריון אודות "תמהיל תקשורת שיווקית למוצר של חברת 'טויס אר אס'" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.