היישום אינו מחובר לאינטרנט

פיתוח מוצר ביטוחי לגרושים/ גרושות

עבודה מס' 067585

מחיר: 144.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: בניית מוצר ביטוחי ובדיקת פלח השוק באמצעות שאלון.

3,686 מילים ,2007

תקציר העבודה:

העבודה הנה סיכום של קורס בו למדנו כיצד לפתח מוצר ביטוחי בהתאם לצורכי השוק המתפתחים. השתמשנו ביסודות השיווק כך שבתחילה ע"י ידע אישי וסקרי שוק הגענו למס' מוצרים שאולי נדרשים בשוק הביטוח הדינאמי אך עדיין לא קיימים בו או קיימים בצורה חלקית.
ניסינו לחשוב על מוצרים בתחומים הקרובים לנו אך בכל פעם שהעלינו רעיון וזאת אפשר להבין מהעבודה, הרעיון נפל בצורה זו או אחרת.
לבסוף נבחר רעיון מתחום ביטוח החיים, מוצר בסיסי שקיים אך לא ענה בדיוק לצורכי פלח השוק הספציפי שביקשנו לחקור.
את המוצר - ביטוח הכנסה למשפחה (ביטוח חיים שנותן סכום ביטוח או קצבה שנקבעו מתחילת הביטוח למשפחה בה המפרנס הראשי נפטר) - עטפנו בכיסויים נוספים כמו תשלום נוסף בגין אירועים נוספים בהם אובדן כושר עבודה עקב תאונה או מחלה וכן נכות חלקית או מלאה עקב מחלה או תאונה בו ישולם למשפחת המבוטח סכום הביטוח כנגד מוות או נכות של המפרנס הראשי.
את המוצר בידלנו מהמוצר המרכזי בכך שנתנו לו שם חדש - ביטוח לגרושים/ות - וכן הכנסנו כיסויים נוספים שמתאימים לפלח שוק זה.
הביטוח למעשה קיים בשוק הביטוח בצורה מסוימת אך הוא מיועד לקהל הכללי. בפרויקט שלנו ניסינו לתת לביטוח פן נוסף שפונה לאוכלוסייה ספציפית זו.
ניסינו ע"י שאלונים שהפצנו, לגרות את התעניינותם בביטוח מסוג זה ע"י כך שהשאלות שנשאלו היו נוקבות בעיקר בתחום הקשה ביותר לאוכלוסייה זו והוא נושא הכספים הכאוב - בעקבות התלות הרבה הקיימת במזונות למחייתה של הגרושה (בד"כ) ושל הילדים.
ע"י "גירוי החושים" נתנו לאוכלוסייה זו להבין שקיימים פתרונות מעשיים אחרים ממה שמוכרים להם, למשל במוסד לביטוח לאומי.
תוצאות השאלונים הראו שקיים צורך ממשי וכן ביקוש במחיר סביר קיים. לכן בנוסף לכיסויים הרגילים של הפוליסה, הוספנו כיסויים נוספים.

תוכן עניינים:
תקציר
חלק ראשון - גוף העבודה
מתודולוגיה
שלב השאלונים
תוצאות השאלונים
השגות
ברושורים
סיכום ומסקנות
דו"ח מצב

קטע מהעבודה:

על מנת לקדם את הנושא הכנו שתי סוגי פרוספקטים / ברושורים, אחד שצריך לפנות לגרוש / גרושה שמחזיק בילדים ואילו השני פונה לצד שמשלם את המזונות ואותו נצטרך לבטח.
ברושור זה אנו מתכננים למסור לבעלי מקצוע שיש להם נגיעה לאוכלוסייה זו כגון: עורכי דין המתמחים בדיני משפחה, עובדות סוציאליות במרכזים קהילתיים, ולידידים / קרובים וכו' היכולים לעזור ולהיעזר בפוליסה מסוג זה.
ברושור זה ניתן יהיה להגיש כאשר נגיע לפגישת מכירה (למי שלא ראה זאת לפני פגישת המכירה) להבנת הצורך של הביטוח.

תגים:

ביטוח גירושים · מוצר ביטוחי · מוצר חדש

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "פיתוח מוצר ביטוחי לגרושים/ גרושות", סמינריון אודות "פיתוח מוצר ביטוחי לגרושים/ גרושות" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.