היישום אינו מחובר לאינטרנט

בחירת עובדים והשמתם- ארבעת המבחנים הפסיכולוגיים והשפעתם על ציוני בחינות

עבודה מס' 067398

מחיר: 120.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: מבחן סגנון אישי, מבחן "אמונות אישיות", מבחן "עמדות לפני מבחן", ומבחן סגנון "קבלת החלטות".

2,975 מילים ,4 מקורות ,2005

תקציר העבודה:

בעבודה זו נעסוק במבחנים פסיכולוגיים: מבחן סגנון אישי, מבחן "אמונות אישיות", מבחן "עמדות לפני מבחן", ומבחן סגנון "קבלת החלטות". נבדוק חלק מהגורמים המשפיעים על ציוני המבחנים הללו באמצעות מספר השערות שנבחן על סמך החומר התיאורטי בנושא. נתוני המחקר, עליהם מתבססת העבודה, הם ציוני המבחנים של סטודנטים בקורס "בחירת עובדים והשמתם" בטכניון ,חורף תשס"ה. במהלך המחקר נבדוק את מהימנות ותוקף אחד מהמבחנים ונבחן 4 השערות.

תוכן עניינים:
1. מבוא
2. מבחן "סגנון אישי"
3. מבחן אמונות אישיות
4. מבחן "עמדות לפני מבחן"
5. מבחן הסגנון הניהולי
6. שיטה
7. מהלך מחקר
8. תוצאות
9. השערת מחקר
10. דיון ומסקנות
11. ביביליוגרפיה

קטע מהעבודה:

חרדת בחינות היא הינה מצב רגשי המאופיין בתחושה סובייקטיבית של חוסר נוחות, חשש ומורא בהקשר של הערכה המלווה בתופעות פיסיות של המערכת האוטונומית של הגוף כגון דופק מוגבר, הפרשות זיעה, רעד בגפיים וכדומה

שני המרכיבים הנמדדים באמצעות שאלונים על חרדת בחינות הם דאגנות ורגשנות. הנפוץ ביותר בעולם הוא השאלון של שפילברגר ועמיתיו: שאלון חרדת בחינות (Test Anxiety Inventory).
השאלון כולל 20 פריטים, המתארים תגובות לפני, בזמן או אחרי מבחן אן בחינה. הנבדקים מתבקשים לציין כיצד הם מרגישים, בדרך כלל על ידי סימון תכיפות הופעתה של כל תגובה אצלם. השאלון מעניק ציון כולל של נטייה לחרדה במצבי מבחן. השאלון נבנה למילוי עצמי ביחידות או בקבוצות. זמן מילוי השאלון הוא קצר יחסית, כ-8 עד 10 דקות.

תגים:

ם בחינות · בחירת עובדים · חרדת בחינות · חרדת מבחנים

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "בחירת עובדים והשמתם- ארבעת המבחנים הפסיכולוגיים והשפעתם על ציוני בחינות", סמינריון אודות "בחירת עובדים והשמתם- ארבעת המבחנים הפסיכולוגיים והשפעתם על ציוני בחינות" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.