היישום אינו מחובר לאינטרנט

המדינה כפשרה-סקירת מאמרו של צ'ארלס טיילור "הפוליטיקה של ההכרה"

עבודה מס' 050508

מחיר: 119.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירה היסטורית ושוויון הכרתי.

1,247 מילים ,1 מקורות ,2000

תקציר העבודה:

מאמרו של צ'ארלס טיילור "הפוליטיקה של ההכרה" דן בין היתר בשאלת הענקת זכויות מיוחדות לאוכלוסיות ספציפיות (אפלייה מתקנת, שימור ייחודם של מיעוטים אתניים) ובבעיה שבהענקת זכויות אלו על רקע עיקרון השיוויון המודרני
המשמש אבן יסוד לדמוקרטיה בעידן שלאחר קריסת המעמדות החברתיים הישנים.
מטרתי בעמודים הבאים תהיה לנסות ולהראות מדוע אין לראות בבעיה זאת קושי בסיסי הקשור בעיקרון השיוויון, אלא בעייה נקודתית ומקומית, אשר יש לטפל בה באופן ספציפי.
לפני שאפתח בטיעונים לטובת העיניין, תחילה רקע קצר על כמה מן המושגים אשר הובילו להתפתחות מושג השיוויון המודרני (המוזכרים גם במאמרו של טיילור), מושגים שיסייעו לנו להבין טוב יותר את הבעיה העומדת לפנינו.

תגים:

מתקנת · שיויון · שיוויון · מיעוט · אפליה · דמוקרטיה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "המדינה כפשרה-סקירת מאמרו של צ'ארלס טיילור "הפוליטיקה של ההכרה"", סמינריון אודות "המדינה כפשרה-סקירת מאמרו של צ'ארלס טיילור "הפוליטיקה של ההכרה"" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.