עבודות [676-684] מתוך 946 :: [עמוד 76 מתוך 106]
<< עמוד קודם :: עבור לעמוד: 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 :: עמוד הבא >>

 

עבודה מס' 62124 SHOPPING CART DISABLED
הקושי שבהגדרת האבנורמליות ומרכיביה, 2002.
שיטות האבחון למחלות הנפש והשוואה בין מס' הפרעות.
1,569 מילים (כ-5 עמודים), 3 מקורות, 131.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
למילה מחלה נלווה מטען שלילי. לכן מעדיפים רבים מהעוסקים בתחום בריאות הנפש להבחין בין "נורמלי" לבין "אבנורמלי" - דהיינו, סוטה מהנורמה.
חשוב להדגיש שלרבים מהמצבים האבנורמליים טרם נמצא, ואולי לעולם לא יימצא, בסיס פיזיולוגי (משמע ליקוי או חולי גופני הניתן לזיהוי).
אין דרך אחת להגדיר אבנורמליות וגם אין דרך אחת לזהותה.
אין ביכולתנו להגדיר מופרעות נפשית באורח חד-משמעי. אין אפשרות להגדיר אבנורמליות נפשית באמצעות תכונות שיחולו על כל התופעות הנכללות בקטגוריה זו. אין גם תכונה אחת שתבחין בינן לבין תופעות הנכללות בקטגוריה של "נורמלי".
אין אפשרות להגדיר אבנורמליות נפשית באופן מדויק. אפשר רק לציין קווי דמיון משותפים לתופעות הנכללות בקטגוריה זו.
דוגמה: שני אנשים שסובלים מהפרעה נפשית מסוימת, אין דבר שמשותף לבעיותיהם. לכל אחד מהם הפרעה נפשית שמקורן שונה. תחושת הסובל ותחושת הסובבים אותו שונות ממקרה למקרה.
כפי שציינתי, אין אפשרות להגדיר אבנורמליות נפשית באופן מדויק. מסתפקים החוקרים לקרוא לתופעות אלו בשם דמיון משפחתי - "משפחת" ההפרעות הנפשיות מאופיינת על ידי כמה מרכיבים כאשר מספר המרכיבים, עוצמתם והרכבם משתנים מהפרעה להפרעה.

תוכן העניינים:
הקושי שבהגדרת האבנורמליות ומרכיביה
היתרונות והחסרונות בסיווג ההפרעות הנפשיות
ההבדל בין הפרעת דחק פוסט טראומטית לבין הפרעת חרדה כללית
ההבדל בין פחד ופוביה
ההבדלים בין הפרעות האישיות המרובה לבין סכיזופרניה
ביבליוגרפיה
 
עבודה מס' 62117 SHOPPING CART DISABLED
תסמונת הטוראט, 2003.
אבחון, מאפיינים, טיפול, התמודדות חברתית והתמודדות המשפחה.
4,148 מילים (כ-13 עמודים), 7 מקורות, 219.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
תוכן העניינים
טוראט - התסמונת החמקמקה והמתחפשת
אבחון הטוראט
דרכי טיפול בתסמונת
השתלבות החולה במסגרות חברתיות: חינוך חובה ואינטראקציה חברתית
טוראט במשפחה: התמודדות עם התסמונת והשפעתה על היחסים הבינאישיים במשפחה
נספח תצפיות
רשימה ביבליוגרפית

האם וכיצד משפיעה התנהגותם של ההורים מול תסמונת הטוראט על עוצמת הסימפטומים של המחלה בגילאי 18-3?

מהי תסמונת הטוראט? האם חשוב לטפל בה מוקדם ככל האפשר וכיצד היא באה לידי ביטוי בהתפתחות הילד?
תסמונת הטוראט הינה הפרעה נוירולוגית המאופיינת ע"י "טיקים" לא רצוניים, מוטורים (תנועות מהירות, עוויתות בלתי רצוניות, זריקות ידיים ובעיטות רגליים מהירות), קוליים (חרחורים, משיכות אף, נהימות, שריקות), יריקות והרחה מתמדת של חפצים, הפרעות התנהגותיות כגון התפרצות בלתי רצונית של מילים בעלות תוכן מגונה וביטויים מזלזלים ותכונות כפייתיות  נוספות.
הסימפטומים אינם קבועים ולעיתים מתחלפים בעצמתם ואופן ביטויים. לעיתים קרובות הסימפטומים מחמירים במצבי לחץ או דחק. הגורם לסימפטומים עדיין אינו ידוע בוודאות, למרות שמחקרים שנעשו לאורך שנים מוכיחים כי ההפרעה נובעת ממטבוליזם לא תקין של מוליך עצבי אחד לפחות הנקרא דופמין. ישנה סבירות גבוהה לכך שגם מוליכים אחרים מעורבים בהפרעה.
מחקרים גנטיים מראים כי טורט מועבר בתורשה כגן דומיננטי אשר עשוי לגרום לסימפטומים שונים אצל אנשים שונים מאותה משפחה. לאדם הלוקה בטורט יש 50 אחוז סיכוי להעביר את הגן לילדיו. במקרים מסויימים, ת"ט אינה תורשתית ונובעת מפגיעות ראש או בעיות בהריון או לידה.
חשוב לטפל בטורט מוקדם ככל האפשר. במקרים בהם הסימפטומים בולטים במיוחד לא ניתן להסתיר את ההפרעה ולכן לעיתים הסימפטומים הם מקור ללעג ולדחיה חברתית (לכן ע"מ למנוע פגיעות רגשיות ונפשיות מיותרות אבחון וטיפול מוקדם הינם חיוניים ביותר. במקרים רבים ניתן לשפר את המצב ע"י טיפול מתאים והתייחסות הולמת להפרעה). אפילו ההורים עצמם אינם יודעים איך להתייחס להתנהגותו של הילד ועלולים להעניש אותו שלא בצדק.

תסמונת הטורט תוארה לראשונה בספרות הרפואית בשנת 1885 ע"י הנוירולוג הצרפתי ד"ר ג'ורג' ג'יל - דה לה טורט. הופעת הסימפטומים יכולה להתחיל בין הגילאים 16 - 3 שהגיל הממוצע הוא 7, בין הסמנים השכיחים הראשונים נמצאים מצמוץ עיניים מהיר, עיוות הפה וקולות לא רצוניים.
האבחון מתבצע ע"י צפיה בסימפטומים וע"י בחינת ההסטוריה של התפתחותם. כיום, לא ניתן עדיין לאבחן את תסמונת ע"י בדיקות ביולוגיות (דם, רנטגן וכו'). על אף הרפואה המתקדמת עדיין לא נמצא טיפול למחלה, אך ע"י התיחסות הולמת ניתן לשפר משמעותית את איכות חייהם של הסובלים ממנה. במקרים מסוימים חל שיפור משמעותי לאחר גיל ההתבגרות והעלמות כמעט מוחלטת של המחלה. ברוב המקרים בעזרת טיפול נכון והדרכה משתלבים החולים בחברה ומנהלים אורח חיים נורמלי לחלוטין. רוב הלוקים בטורט אינם מוגבלים באופן משמעותי, אולם כאשר מומלץ טיפול תרופתי יש לשלבו עם טיפול התנהגותי מתאים. לרוב, לתלמידים שסובלים מהטורט יש אינטיליגנציה תקינה, אך יש להם צרכים חינוכיים מיוחדים כדי למנוע התעוררות של בעיות מיוחדות במסגרת הלימודים. חשוב לזכור כי הטורט אינה מחלת נפש, אחוז חולי הנפש בין סובלי הטורט זהה לאחוז כלל האוכלוסיה, הסימפטומים נגרמים כתוצאה מחוסר איזון כימי במוליכים עצביים של המוח ותופעות לא רצוניות. ידוע כי הסובלים מהתסמונת ברובם מנהלים חיים תקינים, רגילים ופוריים. בין הדמויות המוכרות שסבלו מהתסמונת ידועים ד"ר סמואל ג'קסון (מחבר המילון האנגלי הראשון), וולפגנג אמדאוס מוצארט, הכדורסלן כריס ג'קסון, וכמו כן ידוע גם על רופאים, מנתחים, אנשי מחשבים, נהגים וכו'.

רשימה ביבליוגרפית:
www.solgar.co.il
www.tmurot.org.il
www.geneplus.org/toret
www.hadassah.org.il
www.schneider.org.il
* תסמונת ע"ש טוראט מנקודת ראות סינית\נכתב ע"י צוות תמורות בשיתוף עם המרפאה
המשלימה לילדים בבית החולים וולפסון.

* הריטאלין\נחמה אורבך.

הערת מערכת: בעבודה לא צויינו מראי מקום.
 
עבודה מס' 62116 SHOPPING CART DISABLED
התבגרות, 2002.
דיון בגיל ההתבגרות, אפיוניו ובעיותיו וסקירת מחקרים אחרונים בתחום.
5,588 מילים (כ-17 עמודים), 35 מקורות, 318.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
תקופת ההתבגרות רצופה במצבי קונפליקט בין המתבגר לבין סביבתו, שעיקרם בלבול בזהות העצמית, הנובע מהשאיפה לעצמאות ולהשתחררות ממסגרות מכוונות (משפחתיות וממסדיות) מחד גיסא והצורך בתמיכה עד כדי תלות רגשית בעולם המבוגרים מאידך גיסא. במהלך העשורים האחרונים, התרחבו תחומי משבר אלו. מצד אחד התרבו המשאבים הנתונים בידי הצעירים - נגישות לכסף ולמשאבי ידע המגיע דרך אמצעי טכנולוגיה חדישים, ניידות יבשתית ובין יבשתית והתנסויות מיניות מוקדמות ומן הצד השני התרחקה מאוד מהצעירים האפשרות להגיע לעצמאות כלכלית וחברתית, בשל שנות ה"חניכה" הארוכות הנדרשות להתמחות מקצועית, כל זה בתוך הוויה מתערערת והולכת של עולם הערכים של המבוגרים ושל סדרים חברתיים המשתנים בקצב מהיר.
תקופת ההתבגרות הנה תקופה קריטית לגיבושם של ממדי מפתח פסיכולוגיים אשר נוטים להישאר יציבים במהלך החיים הבוגרים. התיאוריה ההתפתחותית של אריקסון (Erikson, 1963) ממצבת את תקופת ההתבגרות כתקופה של גיבוש הזהות.
הקשיים העומדים בפני המתבגר: הקושי להסתגל לשינויים מהירים; הקדמה או איחור בהתפתחות; דחייה חברתית; קשיים בגיבוש הזהות העצמית; קשיים ביחסי מתבגרים-הורים. כאשר המתבגר אינו מצליח לעמוד באתגרים הללו ונתקל בקשיים גדולים, עלולות להיווצר סטיות התנהגותיות: עבריינות נוער; התאבדויות; אנורקסיה ובולימיה; שתיית אלכוהול עישון ושימוש בסמים.
מטרת העבודה, דיון בגיל ההתבגרות, אפיוניו ובעיותיו כמו כן תינתן סקירת מחקרים אחרונים העוסקים בהיבטים שונים של גיל זה.

תוכן ה עניינים:
מבוא
גיל ההתבגרות
גיל ההתבגרות - כשלב התפתחותי
ההיבטים לגיל ההתבגרות
     היבט פיזיולוגי
     ההיבט החברתי
     ההיבט הכלכלי
     בגרות נפשית
מתבגרים - תמצית מחקרים אחרונים
אלכוהול ועישון סיגריות בקרב מתבגרים
יחסי מתבגרים והמשפחה
מין והתבגרות
מתבגרים וניסיון התאבדות
דימויי בעיני מתבגרים
מתבגרים עולים (בעיות הגירה)
מתבגרים חריגים או עם בעיות נפשיות
פעילות הפנאי בקרב מתבגרים
אוריינטציות עתיד של מתבגרים
הייעוץ הוירטואלי למתבגרים
מקורות
 
עבודה מס' 62115 SHOPPING CART DISABLED
טיפולוגיה של אנשים, 2002.
עבודה העוסקת בשיטות המיון המאפשרות בניית מודלים של סגנונות חברתיים.
3,849 מילים (כ-12 עמודים), 13 מקורות, 219.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
הניסיונות למיין אנשים לסוגים על פי התנהגותם, החלה עוד בתקופתו של היפוקרטס, "אבי הרפואה", אשר בשנת 400 לפה"ס הבחין, על פי הסתכלות וחכמת חיים, בין ארבעה מיני טיפוסים: הטיפוס הסנגויני - העליז; הטיפוס הפלגמטי - האדיש והאיטי; הטיפוס המלנכולי - בעל מרה שחורה והטיפוס הכולרי - מהיר הכעס.
כיום, הן התיאוריות השונות על התנהגות חברתית והן שיטות המיון המאפשרות בניית מודלים של סגנונות חברתיים, מתבססות רובן הגדול על האסכולה הביהיוויוריסטית. אנשי האסכולה הזאת התעסקו בבעיות של "מה" ו"איך": מה אנשים עושים, איך הם מתנהגים במצבי מתח או במצבי חסך. מטרתם הייתה להגיע לתצפית אובייקטיבית ומהימנה ככל האפשר על ההתנהגות האנושית.
כדי להגיע למיון סוגי ההתנהגות השונים לפי קטגוריות מדעיות, נטו החוקרים אל הגישה התיאורית. הם נהגו להתבונן בקבוצות אנשים בתנאי מעבדה, לעקוב אחר התנהגותם החברתית, לרשום בפירוט את תוצאות תצפיותיהם ולאחר מכן להגיע להכללות המאפשרות לסווג אנשים על סמך דפוסי התנהגותם השכיחים. (בר-אל, צ. ו נוימאיר מ. (1992); האוניברסיטה הפתוחה;
שוורצוולד, י. 1990).
אלא, ששיטה זאת התגלתה כמסורבלת ובלתי ישימה ככל שהיא נדרשה לענות על צרכים מעשיים, כמו: כיצד לנבא את התאמתו של אדם לתפקיד מסוים, או את יכולתו להשתלב בעבודת צוות וכדומה.
תפנית בכיוון הזה נוצרה בתחילת שנות ה-60 בעבודתו של הד"ר ג'יימס טיילור. הוא בחר ביחידת מיון שאיננה תיאור מצב המשתרע על מספר מילים, אלא מילה בלד: שם תואר. הוא ערך רשימה של שמות תואר והגיש ואתם ל1600- עובדי חברה מסוימת, כל אחד התבקש לסמן את התכונות המאפיינות אותו, לדעתו. כאשר בדק טיילור מיתאמים בין התכונות השונות, הוא מצא כי יש אשכולות של תכונות אשר שכיחות הופעתן ביחד היא גבוהה במיוחד, ומהם ניתן לגזור סולמות שונים. הסולמות על פי שיטתו הם: א. סולם של מידת הביטחון העצמי; ב. סולם של מידת ההתחשבות; ג. סולם של מידת הקונפורמיות; ד. סולם של מידת המתינות; ה. סולם של מידת
הנוקשות, (האוניברסיטה הפתוחה; שוורצוולד, י., 1990).

תוכן העניינים:
מבוא
הסולמות למדידת האנשים סולם התקיפות
סולם הפתיחות
ארבעת הסולמות החברתיים
השונות בין האנשים
ביבליוגרפיה
 
עבודה מס' 62114 SHOPPING CART DISABLED
האם קשיחות תורמת לבריאות נפשית בזמן ארועים מלחיצים מהחיים?, 2003.
ניתוח מחקר משנת . 1995
5,070 מילים (כ-15.5 עמודים), 1 מקורות, 208.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
תוכן העניינים
התפקידים של הערכה והתמודדות
המחקר הנוכחי
שיטה
תוצאות
דיון

בשנים האחרונות תאורטיקנים של האישיות וחוקרים, שמו לב במיוחד למבנה של הקשיחות
כמשאב פנימי שעשוי לעדן את ההשפעות של מתח על הבריאות הפיזית והנפשית (זה נמצא ע"י
Gentry וKobasa- מSuls ;1984 ו1990 Westman ;1987 Rittenhouse -). החוקרים בחנו את
התרומה של הקשיחות לשינויים בבריאות הנפשית של היחידים שניצבים בפני איזה שהוא ארוע
מלחיץ מהחיים שהוא מוגדר מאד. בנוסף החוקרים העריכו את התפקיד המשוחק ע"י שני מתווכים
אפשריים בקשר בין הקשיחות והבריאות הנפשית:
1. הערכה של המצב המלחיץ.
2. הדרכים להתמודדות עם המצב המלחיץ.
על בסיס המלצותיו של Funk ב1992-, החוקרים בחנו מצב מלחיץ מהחיים האמיתיים. תקופת
אימונים מפרכת של 4 חודשים והעריכו את הקשיחות ואסטרטגיות ההתמודדות בתחילת האימון
ואת הבריאות הנפשית גם בתחילת האימון וגם בסופו.

המאמר:
Victor Florian, Mario Mikulincer, Orit Taubman Journal of Personality and Social
Psychology 1995, Vol 68, No. 4. 687-695


 
עבודה מס' 62106 SHOPPING CART DISABLED
ניתוח השוואתי בין החלום בסיפור "הרופא וגרושתו" והחלום ב"פנים אחרות, שניהם מאת ש"י עגנון., 2003.
2,245 מילים (כ-7 עמודים), 5 מקורות, 218.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
בחלקים הראשון והשני של העבודה אנתח ניתוח קצר של כל אחד מהחלומות המבוסס על מאמרים שונים. בחלקה השלישי אנסה לבחון את שני החלומות  זה מול זה.
התפקיד המרכזי של החלום בשני הסיפורים הוא להצביע על הפואנטה הפסיכולוגית אשר מכילה בתוכה את התכנים הסמויים העיקריים, ונוגעת ברבדים הלא מודעים באישיותם של הגיבורים.
תכנים ורבדים אלו מנותחים לעומק בחלקה השלישי של העבודה תוך השוואה בין שני החלומות ותפקידם בכל סיפור.
הביבליוגרפיה כוללת הרצאות של פרופ' עמוס עוז ומאמרים שונים של מבקרי ספרות ידועים.

הערת מערכת: בעבודה לא נכתבו מראי מקום.
 
עבודה מס' 62101 SHOPPING CART DISABLED
התפתחות הילד ואישיותו, 2002.
סקירה תמציתית של תיאוריות שונות בנושא.
2,290 מילים (כ-7 עמודים), 4 מקורות, 197.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
תוכן העניינים:
פרויד - מייסד הפסיכואנליזה
מבנה האישיות
אנה פרויד
אריקסון
הרטמן
סאליבן
פרום
קארן הורני
פרברן
ויניקוט
קוהוט
שני השלבים המוקדמים
תת-השלבים הם
לסיכום
ביבליוגרפיה

פרויד - מייסד הפסיכואנליזה
בפרק זה מקבל הקורא תאור קצר של מהלך חייו ועבודת המחקר של פרויד.
תוך כדי תאור זה נפרשת לפני הקורא שיטתו הפסיכואנליטית של פרויד, החושפת זוויות ראיה חדשות ומהפכניות בהבנת ההתנהגות האנושית. התיאוריה החדשנית של פרויד התקבלה בתחילה בהתנגדות רבה בקהילה המדעית. אולם, ההתמדה של פרויד והשיטתיות בבניית המודל, הניעו רבים להתייחס אליה ברצינות. השפעתה ניכרת היום בתחומים רבים, כגון: ספרות, תיאטרון והקולנוע, שעיבדו והעבירו מסרים של פרויד.
 
עבודה מס' 62094 SHOPPING CART DISABLED
הפרעות אכילה ופעילות גופנית, 2002.
הפרעות האכילה השונות והקשר בין הפרעות אלה לפעילות גופנית.
5,334 מילים (כ-16.5 עמודים), 7 מקורות, 295.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
תוכן עניינים
מבוא
חלק א: הפרעות אכילה:
   1.     אנורקסיה נרבוזה Anorexia Nervosa  -
   2.     בולימיה נרבוזה Bulimia Nervosa -
   3.     אכילת יתר כפייתי Compulsive Eating -
   4.     התקפי אכילה Binge Eating Disorder -
   5.     אנורקסיה אתלטיקה Activity Anorexia  -
חלק ב: הקשר בין הפרעות אכילה לספורטאים:
  1.     תופעות של הפרעות אכילה בקרב ספורטאים
  2.     גורמי סיכון יחודיים להתהוות הפרעות אכילה אצל ספורטאים
  3.     ספורטאים וספורטאיות - גורמי סיכון שונים
  4.     איך לזהות ספורטאים הלוקים בהפרעות אכילה - התערבות ראשונית
חלק ג: המלצות
סיכום
ביבליוגרפיה

עבודה זו עוסקת בנושא הפרעות אכילה והקשר שלהן לפעילות גופנית. בתחילת העבודה אסקור הפרעות אכילה שונות, בהמשך אפרט ואסביר את הקשר בין הפרעות אכילה לפעילות גופנית, ולבסוף אביא המלצות שונות.

בהפרעות אכילה אין הכוונה שלאדם יש בעיה עם אוכל. בביטוי הפרעות אכילה הכוונה היא לסימפטומים של בעיה חמורה בחייו של הפרט. בעזרת טיפול מתאים יכולות הפרעות אכילה להיעלם.
קיימות מספר הפרעות אכילה והן:
   §     אנורקסיה נרבוזה Anorexia Nervosa  -
   §     בולימיה נרבוזה Bulimia Nervosa  -
   §     אכילת יתר כפייתית Compulsive Eating  -
   §     התקפי אכילה Binge Eating Disorder -
   §     אנורקסיה אתלטיקה Activity Anorexia   -
   §     הפרעות אכילה שונות (בלתי מוגדרות, הפרעת עיוות צורת הגוף - (Body Dysmorphic Disorder

מקובל לחשוב כי הפרעות אכילה הן תופעות הקימות רק אצל מתבגרות ונשים צעירות, אך לאחרונה נמצא כי ישנה שכיחות גבוהה של התפרצות מחדש של המחלות אחרי גיל 18 וכן בילדים צעירים (לצר, 1999).
 
עבודה מס' 62092 SHOPPING CART DISABLED
פסיכולוגיה קוגניטיבית, 2002.
עבודה העוסקת במספר נושאים מתחום הפסיכולוגיה הקוגניטיבית.
1,532 מילים (כ-4.5 עמודים), 7 מקורות, 130.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
תוכן העניינים:
א. מהי תופעת חצוי המוח וכיצד היא מתקשרת לבעיית הדואליזם?
ב. מה החשיבות של תופעת התפיסה הקטגורית והעובדה שהיא מופיעה בכל החושים?
ג. מה החשיבות של מחקרים עם פציינטים פגועי מוח להבנת תהליכי קוגניציה ותפיסה?
ד. מדוע תופעות שנחקרו או תוארו בשמיעה מהוות בעיה לגישה  המטריאליסטית\ רדוקציוניסטית
בתפיסה?
ביבליוגרפיה

א. בכדי להבין כיצד מתקשרת תופעת חצוי המוח לבעיית הדואליזם, יש צורך בהצגת התופעה
עצמה, וכמו כן, במתן הסבר אודות בעיית הדואליזם.
ב. תופעת התפיסה הקטגורית היא בעצם תפיסה מושגית. מושג, זהו מבנה מופשט, המורכב מאוסף
גירויים שהתגובה אליהם, פנימית או חיצונית, זהה.
ג. נוירופסיכולוגיה קוגניטיבית חוקרת את המכניזמים של תהליכים פסיכולוגיים כגון, תהליכי
זיכרון, קשב ותפיסה, באמצעות מחקר עם פציינטים פגועי מוח.
ד. הגישה המטריאליסטית\רדוקציוניסטית טוענת כי מצבים מנטאליים, הם בעצם תהליכים או
מצבים פיזיולוגיים המתרחשים במוח או במערכת העצבים.

הערת מערכת: בעבודה לא נכתבו מראי מקום.

 
סל קניות
סה"כ: 0.00 ₪

** עכשיו במבצע **
עבודה שניה ב – 40% הנחה*
בתוקף עד 30/06/2017
*) הזולה מבינהן

חפש עבודות
מדריך החיפוש
חפש על פי המילים:
קטגוריה:
תת-קטגוריות:
All
אישיות
התפתחותית
חברתית
חינוכית
כללי
פסיכופתולוגיה
קוגנטיבית
עבודה מס':

אפשרויות חיפוש
הצג עבודות שאורכן
מ- עמ' עד עמ'
הצג תוצאות בכל עמוד

הכנס את קוד הקופון:
עבודות [676-684] מתוך 946 :: [עמוד 76 מתוך 106]
<< עמוד קודם :: עבור לעמוד: 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 :: עמוד הבא >>