היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניתוח שיווקי של נגן אלחוטי Creative Xmod - מוצר

עבודה מס' 067620

מחיר: 217.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח לפי מודל 4P בשיווק ותוכנית שיווקית ופרסומית למוצר.

5,332 מילים ,2008

תקציר העבודה:

שוק המחשבים בכלל והתקשורת בפרט, הינו שוק עתידני ומאוד דינאמי. הוא מאופיין בהרבה שינויים, פטנטים, גילויים ויש לו השפעות ישירות ועקיפות הנוגעים לחיי היומיום שלנו. כל אחד מאיתנו אוהב חידושים במיוחד שאנו מרגישים שהתועלת שהפקנו מהמוצר החדיש שקנינו עולה בהרבה על המחיר ששילמנו עבורו.
המוצר הנבחר
המוצר הוא מתחום המחשבים והתקשורת האלחוטית המתאים לבתי אב ובתי עסק קטנים ועוסק במולטימדיה.
נגן ה- Creative wireless Xmod music system מגיע מארה"ב, מיוצר בסינגפור ונמכר ברוב חלקי העולם ברשתות המובילות.
הנגן, אשר יתרונותיו התחרותיים משאירים את מתחריו מאחור בעיקר בזכות הטכנולוגיה החדישה שהוא מצויד בה : X-Fi - שבעזרתה ניתן לחדד, לרכז ולנייד את איכות הצליל מהמחשב הנייח אלחוטית לכל חדר הרצוי בבית. בנוסף, הנגן קל להתקנה ע"י חיבור פשוט למחשב, קל להרכבה ע"י הנחת משדר נוסף בחדר הרצוי ופשוט לתפעול על ידי שלט עם תצוגת LCD המסבירה על שם השיר ועוד.
המטרה: מבחינת השוק הישראלי מוצר זה הוא עתידני ואינו משווק כרגע בארץ. המטרה היא להחדירו לשוק הישראלי בצורה האופטימאלית והפרודוקטיבית ביותר, בזמן הקצר ביותר שניתן בכדי למקסם את הרווחים.

התפיסה השיווקית: האסטרטגיה השיווקית תנוע ברובה סביב הסלוגן: "המוסיקה שלך - כפי שלא שמעת בעבר..." כאשר איכויות הנגן בתפעולו, התקנתו וייחודו יודגשו בעיקר בגלל יתרונותיו העונים לדרישות אורח חיינו הדינאמי והמהיר. תפיסת המוצר מתבססת על שיטת ה- Need Pull Marketing, כלומר איתור ראשוני של צרכי הלקוח: שמיעה איכותית של המוסיקה תוך שניות ויחד עם זאת נגינה נקייה מהפרעות, קטיעות או הפסקות.

תוכן העניינים:
מבוא וסקירת המוצר
תפיסות בשיווק והגדרת המטרה
מודל P4 והרחבתו
התנהגות צרכנים
התוכנית השיווקית
תסריט פרסומת
לאומיות המוצר, הפצה וסיכום

קטע מהעבודה:

הגדרה של הבעיה הטכנית ופיתרון: הבעיה העיקרית בשיווק ומכירה של מכשירים אלחוטיים אשר עובדים על תדר קליטה היא העובדה שיכולה להיות אי התאמה בין התדרים הקיימים בחו"ל לבין התדרים הקיימים בארץ.
ה- Xmod שובר את השם הרע שקיבלו קודמיו בגלל עצם היותו בעל מערכת טכנולוגית מתקדמת (X-FI) המשלבת בתוכה את כלל התדרים הקיימים בעולם (Multi-System) אשר פותרת את המגבלה הנ"ל לטווח ארוך.
בשיווק המוצר אנו נפנה לגברים, משפחות ובתי עסק מכלל האוכלוסייה. שלטי חוצות, פרסומות בכתבי מגזין מחשבים, אינטרנט, וכן טלוויזיה.

תגים:

שיווק · תקשורת אלחוטית · ניתוח יעד · התנהגות צרכנים · סקירת מוצר · תפיסות שיווקיות · מטרות · תוכנית שיווקית · פרסומת · לאומיות מוצר · הפצה · נגן · רמקולים · לקוחות · תפיסת יצור · תפיסת מוצר · מוסיקה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניתוח שיווקי של נגן אלחוטי Creative Xmod - מוצר", סמינריון אודות "ניתוח שיווקי של נגן אלחוטי Creative Xmod - מוצר" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.