היישום אינו מחובר לאינטרנט

אסטרטגית תאגיד - חברת Newell

עבודה מס' 070641

מחיר: 144.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח התפתחות חברת Newell.

3,887 מילים ,4 מקורות ,2018

תקציר העבודה:

חברת Newell נוסדה על ידי אדגר ניואל בניו יורק, בשנת 1903 כיצרנית של מוטות לוילונות. ב-1916 החלה החברה לפעול בשיטת אסטרטגיית שיווק המונית ומהר מאוד צמחה בכל המדדים - הן בעומק והיקף ההיצע והן בפריסה הגיאוגרפית - בעיקר על ידי רכישה של כ-30 חברות בתוך 20 שנים. מ-1972 נסחרת החברה בנסדא"ק.

העבודה עוסקת בניתוח אסטרטגיה תאגידית של חברת Newell - ניתוח התפתחות וצמיחת החברה.
עפ"י השאלות:
שאלה מס' 1 : בסוף שנות ה-90, האם לחברה יש אסטרטגיה תאגידית מוצלחת? האם החברה מוסיפה ערך לעסקים שנמצאים בפורטפוליו שלה, אם כן כיצד?
שאלה מס' 2: מהן היכולות/המשאבים הייחודיים של התאגיד בתקופה זו? (איזה סוג מוצרים היא משווקת? מה היא מציעה ללקוחותיה?)
שאלה מס' 3: מהם האתגרים שעמדו בפני החברה בסוף שנות ה-90 ?
שאלה מס' 4 : בקונטקסט הזה, האם הרכישה של Rubbermaid יש בה הגיון?
שאלה מס' 5 : בסוף 2006, מהי האסטרטגיה של החברה? האם היא מוצלחת? האם החברה מוסיפה ערך לעסקים שנמצאים בפורטפוליו שלה, אם כן כיצד? מהן היכולות/המשאבים הייחודיים של התאגיד בתקופה זו?

קטע מהעבודה:

Newell הגדירה לעצמה מטרה - צמיחה מתמדת תוך שמירה על יעדי מכירה ורווחיות בשלושה תחומי מוצר עיקריים: 1. כלי מתכת וציוד ביתי 2. ציוד משרדי 3. כלי בית. המשותף לשלושת תחומים אלו - מוצרי צריכה עם מחזור חיים ארוך יחסית אשר מיוצרים בטכנולוגיות פשוטות.
חברת Newell לא מכרו את המוצרים ישירות לצרכן אלא לחברות קמעונאיות גדולות - בארה"ב ובהמשך גם במקסיקו, אירופה ורחבי אמריקה. לחברת Newell לקוחות רבים גדולים ומוכרים אך Wall Mart היתה הלקוח העיקרי עם כ-15% מסך המכירות.
חלק מהשקפת העולם של Newell היתה להפוך לחברה גלובאלית וזאת במקביל להכרה במציאות בה לקוחות פותחים סניפים ברחבי העולם. כאמור - הדרך להתרחבות גולבאלית היתה רכישת חברות שונות בעולם, כשהראשונה בהן היתה רכישת Corning האירופאית ב- 1994.

תגים:

Newell · Wall Mart · חברה קמעונאית · רכישת חברות · צמיחה · ניהול תאגידי · הגוונת מוצרים · הגוונה אנכית · מיזוגים · רכישות

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "אסטרטגית תאגיד - חברת Newell", סמינריון אודות "אסטרטגית תאגיד - חברת Newell" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.