היישום אינו מחובר לאינטרנט

דינמיקה של משא ומתן

עבודה מס' 070265

מחיר: 120.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת מחקרים בנושא וניתוח מקרה של קונפליקט באוניברסיטת וינדזור.

3,806 מילים ,10 מקורות ,2014

תקציר העבודה:

לחץ של זמן הוא ההכרח לסיים משימה או פעולה במהירות.
לחץ של זמן משפיע על כל האספקטים של החיים שלנו ומשנה את התנהגותנו, לדוגמא: לחץ של זמן כנראה יגרום לנו ללמוד בתדירות יותר גדולה, לחץ של זמן בתצורה של פחד לאחר לפגישה עלול לגרום לנו לנסוע יותר מהר ולחץ של זמן במשא ומתן משפיע על הדינמיקה של המשתתפים, על התנהגותם ועל התוצאות הנצפות.

בעבודה זו אציין מהו לחץ של זמן במשא ומתן ומהן צורותיו השונות, איך משפיע לחץ של זמן על משא ומתן, מהם יתרונותיו ומהם חסרונותיו ואיך הוא משתלב בסיטואציות של משא ומתן יום יומי. כמו כן, אנתח מקרה עדכני של משא ומתן תחת לחץ של זמן.
תחילה אביא סקירה כללית למושג לחץ זמן תוך התייחסות לעלות זמן, מועד סופי, לחץ זמן במו"מ, תחושת הדחיפות במו"מ, קשר בין עוררות ללחץ של זמן, ומחקרים שונים שנערכו על לחץ של זמן במשא ומתן. לאחר מכן, אמנה היבטים שונים של היתרונות והחסרונות של מועד סופי במו"מ. לבסוף, אציג מקרה מעולם ההשכלה הגבוהה שבו התקיים מצב של שימוש במועד סופי, ואנתח אותו כפי שבא לידי ביטוי מהתיאוריות והסקירות הספרותיות השונות שיוצגו במהלך העבודה.

תוכן עניינים:
מבוא
פרק א' - סקירה וניתוח של לחץ של זמן במו''מ
לחץ של זמן סקירה כללית
לחץ של זמן מועד סופי
היתרונות וחסרונות של גילוי מועד סופי
תחושת דחיפות במשא ומתן
ויתור ושיתוף פעולה במו''מ
הקשר בין לחץ של זמן לעוררות
מחקר על משא ומתן במו''מ
לחץ של זמן -חסרון או יתרון
פרק ב' - יישום מקרה
תיאור המקרה
ניתוח המקרה
פרק ג' דיון ומסקנות
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

משא ומתן כרוך בסדרה של החלטות הנעשות בסירוגין בין הצדדים. עם זאת, החלטות אלה לא נעשות בסביבה מבודדת. אם בצורה רציונלית או לא, משא ומתן מורכב מהנחות ושקילות של עלויות ותועלות של קבלת החלטות ובחירות. ישנן השפעות שונות על תהליכי קבלת החלטות אלה. השפעה ראויה לציון היא לחץ של זמן.לחץ של זמן נתפס לעתים קרובות כשינוי עלויות לאורך זמן.
(Stuhlmacher, A. F., & Champagne, M. V. 2000)

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "דינמיקה של משא ומתן", סמינריון אודות "דינמיקה של משא ומתן" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.