היישום אינו מחובר לאינטרנט

השפעת תחושת ה"שייכות בלבד" (mere belonging) על רמת ההבנייה.

עבודה מס' 069730

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת ספרות והצעה למחקר.

4,210 מילים ,27 מקורות ,2012

תקציר העבודה:

מטרת העבודה הייתה לגלות האם תחושת השייכות בלבד, שהיא סימן או רמז ממש שולי או לא מהותי משפיע על תחושת השייכות, כלומר על היחס או על המחשבה שלך את האחר. עבודה זו מעלה שאלות מהותיות לגבי יצירת הקשרים הבין אישיים והגורמים שעוזרים לנו לבסס אותם. מלבד החלק התיאורטי עבודה זו מציעה שיטה מעשית לבחון את התיאוריה.

תוכן העניינים:
מבוא
שיטה
-משתתפים
-הליך
דיון
נספח מספר 1: הסכמה מדעת
נספח מספר 2: דף הוראות תנאי ניסוי
נספח מספר 3: דף הוראות תנאי נייטרלי
נספח מספר 4: תיאור המשתתף
רשימת מקורות

קטע מהעבודה:

הצורך להיות משוייך חברתית לאחר ולקבוצה נכלל בין אחת המוטיבציות הבסיסיות של האדם (Baumeiste & Leary, 1995). מחקרים רבים אשר עסקו בתחושת השייכות הראו שהיא יכולה להיווצר בעקבות קשר חברתי ארוך טווח (Baumeister & Leary, 1995) או דרך משתנים אקראיים כדוגמת דמיון בקריטריון שולי (e.g Burger, Messian, Patel, Del Pardo & Anderson, 2004).

תגים:

mere belonging · רמת הבנייה · הבנייה · סמינריון · עבודת מחקר · פרקטיקום

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "השפעת תחושת ה"שייכות בלבד" (mere belonging) על רמת ההבנייה.", סמינריון אודות "השפעת תחושת ה"שייכות בלבד" (mere belonging) על רמת ההבנייה." או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.