היישום אינו מחובר לאינטרנט

חברת פלאפון - אסטרטגיה תחרותית

עבודה מס' 068634

מחיר: 193.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח החזון של חברת פלאפון וניתוח הענף לפי מספר גישות (תרגיל)

1,876 מילים ,5 מקורות ,2010

תקציר העבודה:

החזון מנוסח בצורה בהירה - זהו חזון קצר וברור. מטרות החזון מוגדרות בזו אחר זו, מנוסחות בקצרה ומופרדות עפ"י הנושא אליו הן משתייכות.. כך, חזון מובן לכל ונוח לתקשור לקהלי הארגון השונים.
החזון של חברת פלאפון הוא חזון מקומי ("פלאפון שואפת להיות החברה המועדפת בישראל"), כאשר השאיפה היא העדפה בקרב הקהל בישראל.
נבחן את מרכיביו השונים של החזון ומרכיביו (המימד הפנים ארגוני, משתני תפוקה אסטרטגיים, מימד הסביבה החיצונית, מימד הזמן).

חברת פלאפון היא חברת תקשורת אשר מאפשרת מגוון שירותי תקשורת, מולטימדיה ותוכן מתקדמים. על כן, לטעמי, חברת פלאפון אינה מתחרה רק בחברות הסלולאר בישראל, אלא אם בענף התקשורת בישראל.
חברת פלאפון צריכה לשאוף להתחרות הן בחברות סלולאר שונות (סלקום, אורנג', וכדומה) בישראל, והן בחברות תקשורת אחרות, המספקות שירותי טלפון חוטי ושירותי אינטרנט, דוגמת חברת "הוט".
ננתח את ענף התקשורת על פי שתי גישות: מחזור חיי ענף, וגישת חמשת הכוחות.

קטע מהעבודה:

החזון הוא אפקטיבי במובן שהוא חזון קצר וברור. החזון מנוסח באופן שיהיה ברור ללקוחות החברה, לשותפים העסקיים, לעובדי החברה, מהן הציפיות והשאיפות שיש לחברת פלאפון מכל אחד מהקהלים השונים.
ניתן להעריך כי יש באפשרותו של חזון זה כדי לפתח אווירה טובה ומעודדת בארגון - החזון מצהיר על עובדי החברה כ"נדבך העיקרי להצלחתה". למעשה הרושם הוא כי העובדים הם ספינת הדגל של החברה. החזון מפרט מהן האיכויות הן מצד החברה והן מצד העובדים אשר יצרו חברה טובה מבפנים ומחוץ, וכך מניע להערכתי את העובדים להזדהות עם ערכי החברה ושאיפותיה.

תגים:

חברת פלאפון · סביבה חיצונית · מימד הזמן · ניתוח ענף · ניתוח ענפי · מחזור חיי ענף · ענף התקשורת · סלולרי

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "חברת פלאפון - אסטרטגיה תחרותית", סמינריון אודות "חברת פלאפון - אסטרטגיה תחרותית" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.