היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניתוח שלושה מסיפוריה של מיריק שניר

עבודה מס' 067744

מחיר: 181.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח הסיפורים 'במה על סיפור', 'מעשה בזרת', 'על סבא וסבתא של חיה וחיים ומה שקרה במנוחת הצהריים'.

4,187 מילים ,5 מקורות ,2009

תקציר העבודה:

בעבודתי זו אנתח 3 סיפורים של סופרת הילדים מיריק שניר: במה על סיפור, מעשה בזרת, על סבא וסבתא של חיה וחיים ומה שקרה במנוחת הצהריים.
אתייחס ל: סוג העלילה, מבנ העלילה, סוג המספר, עיצוב הדמויות, הרמה הלשונית, האיורים, העיצוב הכללי של הספר, המשמעות והמסרים של היצירה והיבטים הדידקטיים-חינוכיים.

קטע מהעבודה:

2. סוג העלילה: העלילה היא עלילה מתפתחת קלאסית.
מבנה העלילה:
העלילה בנויה מפתיחה המציגה את הדמויות ואת מעשיהם בחיי השגרה: כך יום שבוע וחודש ושנה. ישנה הסתבכות המגיעה עד לשיא שהסבא וסבתא מתעוררים משנתם, ההתרה בה הם פותרים אט אט את הבעיה ואז הסיום בו כולם חוזרים לשגרה היומיומית.

3. נקודת המבט של המספר: מספר יודע כל הוא מספר הנמצא מחוץ לסיפור ואין הוא דמות בסיפור. הסיפור אינו מסופר בגוף ראשון, אלא משתמש כל הזמן בשמות הדמויות על - מנת לתאר את העלילה.

תגים:

ספרות · ילדים · ספרים · איורים

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניתוח שלושה מסיפוריה של מיריק שניר", סמינריון אודות "ניתוח שלושה מסיפוריה של מיריק שניר" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.