היישום אינו מחובר לאינטרנט

מערכת איכות - חברת Medoc Ltd

עבודה מס' 066773

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: תהליכים מרכזיים בארגון, מערכת האיכות הקיימת והצעות לשיפור התהליכים.

6,291 מילים ,8 מקורות ,2006

תקציר העבודה:

עבודה עסקה בחברת Medoc Ltd שהיא חברה לפיתוח, ייצור ושיווק מכשור רפואי דיאגנוסטי.
הצגנו תהליכים מרכזיים בארגון כגון: פיתוח, שווק, ייצור, שירות ועוד. הראינו את המבנה הארגוני תוך דגש על היררכיית תפקידים בחברה. תיארנו את מערכת האיכות הקיימת של הארגון תוך התייחסות לגורמים המרכיבים את מערך האיכות. כמו כן התייחסנו לאחריות מנהלים והעובדים לאיכות.
השתמשנו בשיטת ה- Benchmarking לצורך שיפור תהליכים בחברה: זיהינו נקודות חולשה, מצאנו חברות שמובילות בתחומים בהם אנו רוצים להשתפר והגדרנו שלבי ביצוע.
מידע על עלויות אי איכות מספקת בדרך כלל תמריץ בעל עוצמה לשיפור הביצועים של החברה. הצענו לחברה גישה לניהול עלויות אי איכות תוך מתן דוגמא והסבר.
הצגנו שלבי יישום של תקן ISO 9000 בחברת Medoc, אשר יכולים להביא אותנו לנהל תהליך של שינויים בארגון בצורה יעילה וטובה , במטרה להיות תחרותיים מול השוק הדינאמי והמשתנה במהירות כל כך גבוהה. כמו כן הוסברו קשיים הצפויים ביישום התקן, ואיך ניתן להתגבר אליהם.
איתרנו תהליכי בקרה עיקריים בארגון ובעזרת תרשי בקרה וחישוב כושר תהליך והוכחנו שהתהליך עובד כראוי.
ע"י תהליך BPR עיצבנו מספר תהליכים מחדש כדי לבנות מערכת איכות חדשה, תוך התייחסות לממצאי ה-Benchmarking. הצגנו גורמים שהניעו אותנו לביצוע שינוי דרסתי. השתמשנו בעקרונות יישום והתמקדנו בתהליכי שיווק, תמיכה, שירות וייצור כדי לשפר את ביצועי הארגון.
הצענו תהליך פיתוח למוצר חדש אשר יכול לשמש את חברת Medoc תוך שימוש בשיטת QFD שבבסיסה עומד בית איכות. שיתוף פעולה בין הלקוחות הקובעים את דרישת המוצר ובין אנשי הפיתוח הקובעים את האפיון הטכני של המוצר יאפשר לMedoc- להתאים את מוצריה טוב יותר לדרישות הלקוחות.

תוכן עניינים:
1. מבוא - רקע על חברת Medoc Ltd
2. תהליכים עיקריים ומערכת איכות של החברה
2.1 מבנה ארגוני של החברה
2.2 תהליכים מרכזיים בתוך הארגון
2.3 מערכת איכות קיימת
3. הצעה של מערכת איכות חדשה
3.1 Benchmarking בנושאי האיכות
3.2 ניהול עלויות אי איכות
3.3 שלבי היישום ISO9000, קשיים ביישום ואופן התבגרות עליהם
3.4 מערכת לבקרת איכות מכשיר
4. בניית מחדש של מערכת האיכות בשיטת BPR
4.1 רקע תיאורטי על BPR
4.2 BPR של תהליכי שיווק, תמיכה ושירות
4.3 BPR של תהליכי ייצור
5. מתודולוגיה לפיתוח מוצרים חדשים
6. סיכום
7. ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

תהליכים מרכזיים בתוך הארגון
1. פיתוח: פיתוח של מוצרים עתידיים לפי הגדרת שיווק , שדרוג מוצרים קיימים, מחקר על טכנולוגיות החדשות, ייצור דגמים, למידה על מוצרים של המתחרים.
2. ייצור: קבלת חלקים והרכבות מספקים וקבלני משנה, אינטגרציה של מכשירים, ביקורת סופית ואריזה.
3. לוגיסטיקה: ייזום הזמנות רכש ומעקב אחרי זמני אספקה של מוצרים מספקים וקבלני משנה, חלוקת מלאים, ייזום הוראות יצור. התהליך מתבצע על ידי מחלקת ייצור, אשר למעשה חלק ממחלקת תפעול.
4. שיווק: קידום מכירות, פרסום, למידה על מתחרים, תמחור מוצרים, סקר שוק, ייזום פקודות ייצור על פי הזמנות, יצירת קשרים עם לקוחות בעלי פוטנציאל, ניהול מפיצים.
...

תגים:

מערך איכות · Benchmarking · עלויות אי איכות · ISO9000 · BPR · QFD · בית איכות

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "מערכת איכות - חברת Medoc Ltd", סמינריון אודות "מערכת איכות - חברת Medoc Ltd" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.